A Lotz János szövegértési és helyesírási verseny országos fordulóján iskolánk két tanulója képviselte Veszprém megyét 2019. március 22-23-án Bonyhádon.
7. évfolyamon: Szaksz Réka (7. a), aki 2. helyezést ért el.
8. évfolyamon: Dominyák Virág (8. a). A versenyzőket Nagyné Dömös Erika készítette fel.
Gratulálunk!
Egyéni eredmények a megyei fordulón:






Kedves Szülők és Gyerekek!
1959-ben az akkor 1. számú Általános Iskola tanárai és diákjai színre vitték a Légy jó mindhalálig című darabot. A főszerepet Szokoli Tamás író játszotta el, akkor 12 évesen. 1959. június 1., 2. és 3-án 6 előadásban mutatták meg a szülőknek és az érdeklődő veszprémieknek a Petőfi Színházban. 
