
2019. március 9-én Budapesten rendezték meg a Bolyai Természettudományi Csapatverseny országos döntőjét, ahol a 8. osztályosok 4n csapata (tagjai: Áment Balázs (8. a), Kovács Botond (8. a), Lázár Milán (8. a) és Morvai Levente (8. a)) 1. helyen végzett.
Felkészítőik: Győriné Rapp Erzsébet, Mészöly János és Zsámár Gyöngyi.
Gratulálunk!
Az eredményhirdetésen készült képek itt tekinthetők meg.






Egy gyönyörű március végi szombaton kirándulni indult a 3. a osztály Budapestre.
Iskolánkban rendezik idén a X. Országos Technikaversenyt 2009. május 14-16-ig.
2019. február 23-án rendezték meg Ajkán a Veszprém Megyei Sakk Egyéni Diákolimpiát.