2019. február 20-án tartották a Bolyai Természettudományos csapatverseny területi fordulójának eredményhirdetését Székesfehérváron. Iskolánk tanulói Fejér, Győr-Moson-Sopron, Komárom-Esztergom és Vas megye csapataival kerültek egy régióba.
7. évfolyamon 4. helyezést ért el a Term-Eszek csapat és 6. helyezett lett a Pockok csapat.
8. évfolyamon az 4n csapat (tagjai: Áment Balázs (8. a), Kovács Botond (8. a), Morvai Levente (8. a) és Lázár Milán (8. a)) 1. helyezést ért el és részt vehet az országos döntőn. Felkészítőik: Győriné Rapp Erzsébet, Mészöly János és Zsámár Gyöngyi.
GRATULÁLUNK! A döntőben sok sikert kívánunk!
További eredmények:






2009. április 27-én Okubo Sachiko japán hölgy járt iskolánkban (egy japán gyártulajdonos felesége), aki aktívan dolgozik a JAHUSC-nak (Japan-Hungarian Support Center Tokyo). Egy nagyon kedves hölgyet ismertünk meg a személyében, aki szorgalmasan tanul magyarul. 40 érdeklődő diák gyűlt össze az alagsori Kossuth teremben, hogy meghallgassa az első on-line próbaórát Japánból Kiliti Joruto úr segítségével.
Az Alapműveleti matematikaverseny megyei fordulóján 1. helyezett Hajdara Tamás (4. a), felkészítője Majorné Czifrik Lívia, 2. helyezett Széplaki Máté (7. a), felkészítője Cz. Nagyné Bándi Klára, 3. helyezett Nagy Kartal (5. a), felkészítője Nagyné Czaun Marianna, 5. helyezett Palotás Réka (4. a), felkészítője Majorné Czifrik Lívia, 6. helyezett Nagy Luca Sára (6. a), felkészítője Szentes Katalin.
2019. február 28-án