Február 9-én farsangoltak az alsósok. A tanórákat délután játék, móka, kacagás váltotta fel. A bálkirály és bálkirálynő megnyitotta a maskarások bálját. Az ACRO DANCE csoport bemutatója és a Hemo Winner táncműsora nagy sikert aratott. Mindezek után az 1. a farsangi verset mondott, majd a jelmezesek felvonulásában gyönyörködhettünk. Tánc-, ivó-, evő verseny, söprűs tánc gazdagította a programot. Rengeteg ajándék és 30 torta talált gazdára a tombola számainak kihúzásakor.
Köszönet tanítóinknak és a gyerekek szüleinek a rendezvényhez nyújtott segítségért!
A farsangon készült képek itt tekinthetők meg.






Nagyon köszönjük a gyerekeknek, az áldozatot hozó
szülőknek, hogy több mint 23 tonna (!) papírt gyűjtöttek iskolánk
diákjai!! Ezzel a sportegyesületet 138.840 Ft-hoz juttatták. A
papírgyűjtőverseny eredményhirdetése hétfőn (április 6.) reggel 8 órakor
volt az udvaron. Ekkor adtuk át az egyesület vezetőjének is a papír
árát, és az osztályok a jutalmukat is ekkor vehették át. A
nyertes osztályok 1 nappal meghosszabbíthatják a szünetet.