
2018. december 8-án rendezték meg Budapesten a Bolyai Magyar Csapatverseny országos fordulóját, melyen iskolánk tanulói fantasztikusan szerepeltek.
Az 5. a osztályos tanulók alkotta csapat az előkelő 2. helyen végezett. A Betűcserkészek csapat tagjai: Koszorus Nóra, Miklós Hanga, Rédling Hanna és Vörös Csanád. A diákokat Nagyné Dömös Erika és Nagy Judit készítette fel.
A 3. b osztályos diákokból álló csapat 5. helyezett lett. A Magyar ászok csapat tagjai: Győry Zsombor, Kiss-Jakab Árpád és Bielik Réka. Felkészítőjük Szedlákné Mészáros Emőke.
A 4. a osztályos tanulókból álló csapat 14. helyen végzett. A Szófaragók csapat tagjai: Debreczenyi Luca, Mészáros Barna, Morvai Anna és Orosz Zsófia, akiket Port Márta készített fel.
Gratulálunk!






A Szülői Munkaközösség idén is megszervezi a Kossuth-bált, immár 4. alkalommal. Szeretettel várunk minden érdeklődőt a rendezvényre!
A Természetbarát Szövetség tájékozódási túrát szervez március 15-én (vasárnap) Ajka környékén. Javaslom minden családnak, baráti társaságnak. 