
2018. október 26-án tartották a Deák iskolában a Bolyai Matematika Csapatverseny megyei fordulójának eredményhirdetését, ahol iskolánkból 7 csapatot díjaztak.
Közülük a 8. évfolyamon a Kék n csapat (Pituk Mátyás (8. a), Morvai Levente (8. a), Kovács Botond Bence (8. a), Nagy Gergő (8. a)) megyei 1. helyezést ért el, így résztvevői a november 24-én Budapesten megrendezendő országos döntőnek.
Gratulálunk, az országos versenyre jó felkészülést kívánunk!
A további eredmények:






Elkészült a tavalyi év eseményeit összefoglaló Kossuth Krónika. Sajnos helyhiány miatt nem tudtuk az összes eseményt beletenni, de honlapon tájékozódhatnak ezekről is az érdeklődők.
A kecskeméti "Pedagogia sub rosa" Kulturális Egyesület által kiírt
"Cifra palota zöld az ablaka..." NEMZETKÖZI GYERMEKRAJZPÁLYÁZAT-ra az
ország minden területéről, és a határainkon túlról is összesen 1100
gyermek rajza érkezett be. Ezekből a rajzokból, a neves
művészekből álló zsűri (pl. Földi Péter és Szappanos István festőművészek) 50 gyermek munkáját válogatták ki.