Iskolánk tanévzáró ünnepélyét 2018. június 16-án tartottuk, ahol az iskolai hagyományok szerint a ballagás alkalmával a 8. osztályos diákjaink utoljára járták végig az iskola épületét.
Sor került a legeredményesebb diákok díjazására, akik neve és eredménye itt olvasható.
Az eseményről Kállay Tamás fényképész készített fényképeket, melyek itt tekinthetők meg.






A megye 2. legeredményesebb iskolája lettünk!
Immár 3. alkalommal rendezi meg a Szülői Munkaközösség
jótékonysági bálját: a Kossuth-bált, melyre ezúton szeretettel
meghívjuk a szülőtársakat és mindenkit, aki valamilyen formában kötődik
gyermekeink iskolájához vagy szeretne jól szórakozni! Jegyek vásárolhatók a titkárságon!