2018. május 31-én került megrendezésre Győrben a IV. korcsoportos atlétika Diákolimpia országos döntője, ahol Poharánszki Anna távolugrásban és 100 m-es futásban is 1. helyezést ért el.
Szabó Ákos kislabdahajításban 2. helyen végzett, míg a 4x100 m-es váltóban Gorza Kata, Katona Tamara, Kovács Borka, Poharánszki Anna alkotta csapat a 4. helyen ért célba.
A versenyzőket Gyévai Iván készítette fel. Gratulálunk!
Az eseményen készült képek itt tekinthetők meg.






Ebben a tanévben a 6. b osztályosok műsorát láthattuk. Karácsonyi népszokásokat elevenítettek fel a gyerekek: lucáztak, betlehemeztek, regöltek, műsoruk végén pedig megvesszőztek bennünket, hogy frissek, egészségesek legyünk! Köszönjük! A műsorról készült képek megtekinthetők a
2007. december 13-14-én rendeztük meg az 1. megyei SUDOKU-bajnokságot 1-8. évfolyam részére.
A versenyfelhívás és a nevezés az interneten keresztül történt. 20
iskola jelezte, hogy szívesen részt venne ebben, nekik egy iskolai
forduló lebonyolítására alkalmas feladatsort küldtünk megoldókulccsal.
2018. június 9
A VAKÁCIÓ idejére mindenkinek jó pihenést kívánunk!