Finnország magyarországi nagykövete, Jari Vilén ismét meglátogatta iskolánkat. Szeptember 25-én meghirdette „Az én Finnországom” című prózaíró pályázatát, amelynek eredményhirdetését 2007. december 13-án 11 órakor tartotta nálunk. 4 iskolából 32 pályamunka érkezett. Szakértő zsűri döntötte el, hogy kiket emelnek ki közülük.





A Bolyai matematikai csapatversenyre idén jelentkeztünk először, ezért aránylag kis létszámmal indultunk. Ennek ellenére fantasztikus eredmények születtek. A megyei fordulót 3 évfolyamon is megnyertük, a döntőbe jutott 8 csapatból 3 iskolánkból való. Az országos döntőt a 4. osztályosok MEGNYERTÉK, a 6. osztályosok pedig 4. helyezést értek el. A részletes eredmények:
Október 27-én a felsős diákönkormányzat és az angolt tanító
tanárok Halloween-bulit szervez a Kossuth teremben. A program a
következő:
Az alsó tagozatos tanítónők október 20-án délután egy
kerékpáros ügyességi háziversenyt szerveztek. A gyerekek nagyon
szívesen vettek részt benne. A következő eredmények születtek: