2017. május 11-én rendezték Nagykanizsán a III. korcsoport részére a kézilabda diákolimpia országos elődöntőjét, ahol 1. helyezést ért el az iskola csapata.
Csapat tagjai: Poharánszki Iván (3. b), Báder Barnabás (6. b), Hamburger Zsombor (6. a), Lázár Milán (6. a), Mészáros Gyula (6. a), Morvai Levente (6. a), Perlaky Áron (6. a), Szabó Ákos (6. a), Goda Koppány (7. b) és Kovács Bálint (7. b). A fiúkat Gyévai Iván készítette fel.
Gratulálunk! Az országos döntő mérkőzéseire sok sikert kívánunk!






A
A leendő első osztályosok szüleinek 2017. május 29-én (hétfőn) 17 órakor tartanak szülői értekezletet a tanító nénik.
2017. május 6-án Szegeden rendezték meg a NyelvÉSZ verseny országos döntőjét, melyen tanulóink a következő szép eredményeket érték el: