Az Országos Kodály Zoltán Műveltségi Vetélkedő regionális versenyén iskolánk csapata 2. helyezést ért el. Csapattagok: B. Kiss László (7. a), Bogsán Áron (7. a), Pituk Mátyás (6. a), Pósfai Márton (7. a) és Tislér Levente (7. a). A tanulók felkészítője Gaálné Szax Éva.
Gratulálunk!
Az oklevél itt tekinthető meg. A csapat tagjairól készült kép itt látható.






2017. április 7-én rendezték Ajkán a III. korcsport részére a kézilabda diákolimpia megyei döntőjét, ahol
Iskolánk német nyelvet tanuló 7. és 8. osztályos tanulói a Lovassy László Gimnázium által hirdetett 3 fordulós versenyen és az Országos Német nyelvi versenyen is szép sikereket értek el.