Iskolánk 8. a osztályából Kinde Dalma, Leszkovszki Nóra és Nagy András kapott meghívást a Lovassy László Gimnázium által 8. osztályosok számára meghirdetett angol verseny 3. (döntő) fordulójára. A 2017. március 29-én megtartott szóbeli fordulóra a diákoknak egy rövid jelenettel kellett készülni.
Diákjaink kiválóan szerepeltek, így 2. helyezést értek el. A tanulókat B. Viz Erzsébet készítette fel.
Gratulálunk!
Az eseményen készült fényképek a gimnázium honlapján megtekinthetők.
Bárány Jordán által készített videó itt tekinthető meg.






2017. április 1-én iskolánk 75 felső tagozatos diákja vett részt a Kossuth utcán 4 és fél órán át tartó Medve Szabadtéri Matekversenyen. A 25 csapat közül 20 ért el arany minősítést. Ursa Minor kategóriában meghívást kaptunk a június 10-én Debrecenben megrendezésre kerülő országos döntőre.
2017. március 4-én megrendezett Kalmár László Matematikaverseny megyei fordulóján vettek részt 3-6. osztályos tanulóink.
