2017. február 25-én iskolánk Szülői Munkaközösségének szervezésében, 127 fő részvételével került megrendezésre immár 12. alkalommal a Kossuth bál a Betekints Étteremben.
Valamennyi támogatónak köszönjük a segítséget!
Külön köszönet illeti Lükőné Horváth Tündét és Bordács Mónikát, akik a bál megszervezését vállalták; Debreczenyi Balázst, aki a tombola fődíját - a kerékpárt - felajánlotta; Fujt Ildikót, aki a süteményeket sütötte és Kocsi Réka 7. a osztályos tanulónkat, aki a műsorban szerepelt.
Tervek szerint a bál bevételét az iskola felszerelésének korszerűsítésére, a gyermekek számára jobb feltételek megteremtésére fordítják a szülők.







Az elmúlt napokban tudtuk meg a Varga Tamás matematikaverseny megyei eredményét és a Bátaszéki matematikaverseny országos döntőjére meghívott tanulók listáját.
A
2017. február 24-én délután a felső tagozatosok farsangjára került sor az iskola Diákönkormányzatának szervezésében.