2016. november 11-én tartották a Bolyai Magyar Csapatverseny megyei fordulóját, melynek eredményhirdetését november 25-én tartják a Deák iskolában. Az iskolánkból induló csapatok közül 13 kapott meghívást az eredményhirdetésre.
Gratulálunk a versenyzőknek és felkészítőiknek!
A díjaztott csapatok: