Veszprémi Kossuth Lajos Általános Iskola

  • A betűméret növelése
  • Alapértelmezett betűméret
  • A betűméret csökkentése
Kossuth-iskola

Megyei Matematikaverseny 2022

E-mail Nyomtatás PDF

A MATEGYE által szervezett Megyei Matematikaversenyen iskolánk tanulói közül többen is kiemelkedően teljesítettek. 
Szűts Ábel (4. a), Ungváry Botond (4. a), Varga Dénes (4. a), Ecsédi Tamás (4. a), Péter Boldizsár (6. a), Morvai Anna (7. a) és Bors Ádám (8. a) meghívót kaptak az eredméynhirdetésre
Minden versenyzőnek és felkészítőiknek szívből gratulálunk az elért eredményekhez!
A megyei verseny eredményei:

Bővebben...
 

Megnyerték!

E-mail Nyomtatás PDF

Iskolánk csapata pénteken (2012. november 16-án) megnyerte a Megyei Energiatakarékossági Versenyt! A csapat tagjai: Soltis Zalán Levente (8. b), Hajdara Tamás (8. a) és Juhász András (7. a). Felkészítőik: Palkó-Kercsó Zsuzsanna és Sinka Endréné.

Módosítás dátuma: 2012. november 19. hétfő, 09:49 Bővebben...
 

Bolyai magyar eredményhirdetés

E-mail Nyomtatás PDF

A Bolyai Magyar Csapatverseny 2012. november 23-i regionális eredményhirdetésére két megyéből (Fejér és Veszprém) 36 csapat kapott meghívást, köztük 10 csapat kossuthos!

Az eredmények a következők:

Módosítás dátuma: 2012. november 23. péntek, 18:53 Bővebben...
 

Örömdobolás Franczia Danival

E-mail Nyomtatás PDF

Darbuka dob ,Cumbus ERZ017 Darbuka dob, hangszer, átmérő:17 cm, magasság: 31 cm2022. április 12-én, a tavaszi szünet előtti utolsó tanítási napon Franczia Dániel foglalkozásán vettek részt a 6. a és a 7. a osztály tanulói.
Dani közel 30 különböző dobbal érkezett iskolánkba, hogy diákjainkkal megismertesse az együtt zenélés élményét. A foglalkozás elején mindenki választott magának egy dobot, majd 15 másodpercig a lehető leghangosabban kellett rajta dobolni. Ezután ritmus gyakorlatok következtek - önálló ritmus alkotása, ritmus visszadobolása, ritmus követése. Végül Dani irányításával, egymásra is figyelve doboltak együtt a gyerekek. Mindannyian nagyon élvezték. Köszönjük a felejthetetlen élményt.
A doboláson készült képek itt tekinthetők meg.

Módosítás dátuma: 2022. április 19. kedd, 14:15
 

Költészet Napja 2022

E-mail Nyomtatás PDF

2022. április 11-én iskolánk tanulói és pedagógusai közösen emlékeztek meg a Költészet Napjáról. 
Tanulóinknak meghirdettük a "Mondj egy verset csokiért" programot, így délelőtt 11 órától nagy lelkesedéssel mondták a verseket az igazgatói irodában.
Kora délután szavalóversenyt tartottunk a könyvtárban, ahol a v
állalkozó kedvű diákjainknak egy kötelező és egy szabadon választott verset kellett elmondaniuk a zsűri előtt. A zsűri tagjai Diószegi Imola, Gerencsér Zsigmond és Mártáné Simon Emese voltak.
Eredmények:

Módosítás dátuma: 2022. április 19. kedd, 13:00 Bővebben...
 


177. oldal / 426

Alapítványunk

Köszönjük, ha adója 1%-át a
Kossuth Iskoláért Alapítvány
javára ajánlja fel!

Részletek...

Statisztika

Tagok : 7869
Tartalom : 2249
Webcímek : 41
Tartalom találatai : 10809119