Veszprémi Kossuth Lajos Általános Iskola

  • A betűméret növelése
  • Alapértelmezett betűméret
  • A betűméret csökkentése

SUDOKU megyei bajnokság

E-mail Nyomtatás PDF
Image2008. december 8-án az alsó tagozatosok, 10-én a felső tagozatosok számára második alkalommal szerveztük meg a nagyon népszerű SUDOKU logikai játék megyei versenyét. 20 iskola, évfolyamonként (1-8. évf.) legjobb 3 tanulója mérte össze tudását. Az értékelés ideje alatt Sótonyi Sándor tanár játékaival ismerkedhettek meg a résztvevők.
Mivel egy megyénken kívüli településről (Bicske) is érkeztek versenyzők, ezért a jövő évtől ezt a versenyt kiterjesztjük regionális szintre, több megye bevonásával.
A Veszprémi Index internetes hírportál cikke
A következő eredmények születtek:


1. évfolyamon:
1. helyezett Máthé Kincső Eszter (Kossuth, Vp.),
2. helyezett Tóth Zsófia (Kossuth, Vp.),
3. helyezett Kovács Janka (Gábor Áron, Hajmáskér),
4. helyezett Kékesi Szabolcs (Dózsa, Vp.),
5. helyezett Fábián Bernadett (Csokonai, Bicske),
6. helyezett Hunyadvári Márk (Báthory, Vp.).
Hibátlan még: Trombitás Zoltán (Báthory, Vp.), Riba Ádám (Fekete-Vörösmarty, Ajka), Szarvas Júlia (Dózsa, Vp.), Kadem Aziz (Báthory, Vp.).

2. évfolyamon:
1. helyezett Hardi Roland (Dózsa, Vp.),
2. helyezett Horváth Alexandra (Kossuth, Vp.),
3. helyezett Borbély Bálint (Deák, Vp.),
4. helyezett Árkossy Borbála (Kossuth, Vp.),
5. helyezett  Vakán Péter (Csokonai, Bicske),
6. helyezett Pénzes Enikő (Fekete-Vörösmarty, Bicske).
Hibátlan még: Agg Laura (Deák, Vp.), Szabó Zoé (Csokonai, Bicske), Leitold Anita (Kossuth, Veszprém), Tóth Máté (Munkácsy, Pápa, Horváth Bálint (Munkácsy, Pápa), Gyenge Dániel (Báthory, Vp.), Lányi Lili (Simonyi, Vp.), Leveles Tamás (Tótvázsony), Korcsog Adél (Eötvös, Balatonfüred), Tóth Tímea (Radnóti, Balatonfüred), Golarits Márton (Simonyi, Veszprém), Marcsik Gergő (Simonyi, Vp.), Biros Bálint (Pécsely), Szijjártó Aliz (Báthory, Vp.).

3. évfolyamon:
1. helyezett Széles Renáta (Báthory, Vp.),
2. helyezett Muka Lívia (Csokonai, Bicske),
3. helyezett Péter Veronika (Kossuth, Vp.),
4. helyezett Emődi Nikolett (Bárdos, Tapolca),
5. helyezett Nagy Viktória ( Kossuth, Veszprém),
6. helyezett Bárányos Tünde (Csokonai, Bicske).
Hibátlan még: Vattai Ágnes (Báthory, Vp.), Pethő Márton (Fekete-Vörösmarty, Ajka), Kavalecz Edit (Báthory, Veszprém), Hende Olivér (Munkácsy, Pápa), Schütz Annamária (Radnóti, Balatonfüred).

4. évfolyamon:
1. helyezett Hajdara Tamás (Kossuth, Vp.),
2. helyezett Kovács Alexandra (Radnóti, Balatonfüred),
3. helyezett Szirmai Judit (Simonyi, Vp.),
4. helyezett Palotás Réka (Kossuth, Veszprém),
5. helyezett Takács Anna Lujza (Kossuth, Veszprém),
6. helyezett Geipl Nikolett (Radnóti, Balatonfüred).
Hibátlan még: Kékesi Péter (Dózsa, Vp.), Gecse Alexandra (Munkácsy, Pápa), Barna Dorina Karolina (Radnóti, Balatonfüred), Szokodi Tamás (Munkácsy, Pápa), Ékes Ágota (Gábor Áron, Hajmáskér),  Holcsek Dana (Deák, Veszprém), Klein Benjámin (Báthory, Veszprém), Somogyi Zsófia (Bárdos, Tapolca), Győri Martina (Eötvös, Balatonfüred), Thoma Fanni (Csokonai, Bicske), Keresztes Edina (Pécsely), Kovács Károly (Bárdos, Tapolca), Specziár Alexandra (Pécsely).

5. évfolyamon:
1. helyezett Vincze Győző (Bárdos, Tapolca),
2. helyezett Nagy Kartal (Kossuth, Vp.),
3. helyezett Mészáros Eszter (Kossuth, Vp.),
4. helyezett Jakab Viktor (Radnóti, Balatonfüred),
5. helyezett László Luca (Radnóti, Balatonfüred),
6. helyezett Vattai Sára (Báthory, Veszprém).
Hibátlan még: Horváth Martin (Munkácsy, Pápa), Bors Réka (Vörösberény), Kovács Flóra (Munkácsy, Pápa), Nagy Dóra Virág(Gábor Áron, Hajmáskér), Kovács Ágnes  (Kossuth, Veszprém), Ulrich Áron (Csokonai, Bicske), Barta András (Fekete-Vörösmarty, Ajka), Hock Zsófia (Eötvös, Balatonfüred), Szolnoki Olivér (Dózsa, Veszprém), Petrik Szilvia (Dózsa, Veszprém), Horváth Marcell (Eötvös, Balatonfüred), Pap Vivien (Radnóti, Balatonfüred), Fülöp Nikolett (Munkácsy, Pápa), Hatvani Rebeka (Bárdos, Tapolca), Széles Alíz (Báthory, Veszprém), Németh Bálint (Eötvös, Balatonfüred), Juhász Réka (Kislőd), Baráth Boglárka (Simonyi, Veszprém), Szeli Flóra (Simonyi, Veszprém), Bárányos Fanni (Csokonai, Bicske), Vigh Szabolcs (Báthory, Veszprém). 

6. évfolyamon:
1. helyezett Rostási Réka (Radnóti, Bfüred),
2. helyezett Tóth Rebeka (Kislőd),
3. helyezett Kocsis Deák Titanilla (Kossuth, Vp.),
4. helyezett Heizler Liliána (Fekete-Vörösmarty, Ajka),
5. helyezett Noll Evelin (Csokonai, Bicske),
6. helyezett Végi Vanessza (Radnóti, Balatonfüred).
Hibátlan még:  Major Alexa (Fekete-Vörösmarty, Ajka), Sturm Renáta (Jásd), Kormanik Nagy Noémi (Csokonai, Bicske), Sutyinszki János (Vörösberény), Bódai Boglárka (Munkácsy, Pápa), Sallai Gergely (Csokonai, Bicske), Németh Midori (Dózsa, Veszprém), Üregi Evelin (Kislőd), Pandúr Katinka (Bárdos, Tapolca), Bodor Balázs (Munkácsy, Pápa), Balogh Dorina (Simonyi, Veszprém),  Kántás Péter (Eötvös, Balatonfüred).

7. évfolyamon:
1. helyezett Farsang Mónika (Báthory, Vp.),
2. helyezett Pandula Bettina (Kossuth, Vp.),
3. helyezett Pénzes Laura (Munkácsy, Pápa),
4. helyezett Bujtor Barna (Radnóti, Balatonfüred),
5. helyezett Molnár Dániel (Fekete-Vörösmarty, Ajka),
6. helyezett Szalai Rebeka (Radnóti, Balatonfüred).
Hibátlan még: Szabó Regina (Csokonai, Bicske),  Koncsek Péter (Báthory, Veszprém), Balogh Marcell (Eötvös, Balatonfüred),  Müller Enikő (Kossuth, Veszprém), Dobai Botond (Vörösberény), Kiss Andzséla (Munkácsy, Pápa), Orbán Tamás (Munkácsy, Pápa).

8. évfolyamon:
1. helyezett Végh Melanie (Munkácsy, Pápa),
2. helyezett Varga Judit (Fekete-Vörösmarty, Ajka),
3. helyezett Cz. Nagy Eszter (Kossuth, Vp.),
4. helyezett Mogyoró Piroska (Csokonai, Bicske),
5. helyezett Zsilák Borbála (Kossuth, Veszprém),
6. helyezett Dér Kinga ( Bárdos, Tapolca).
Hibátlan még: Peszleg Pálma (Bárdos, Tapolca), Báldy Boglárka (Simonyi, Veszprém), Sándor Anna (Csokonai, Bicske), Halász Zsombor (Radnóti, Balatonfüred), Poczik Orsolya (Csokonai, Bicske),  Kovács Ágnes (Munkácsy, Pápa), Tarrósi Bálint (Kossuth, Veszprém),  Szénási András (Vörösberény), Benyó Gábor (Radnóti, Balatonfüred), Dobosi Viktor (Nivegy-völgyi, Balatoncsicsó), Salamon Bence (Báthory, Veszprém), Szabó Tünde (Radnóti, Balatonfüred), Pap-Kovács Anna (Báthory, Veszprém), Tolner Dávid (Fekete-Vörösmarty, Ajka), Müller Dávid (Báthory, Veszprém), Nárai Martin (Dózsa, Veszprém), Földing Viktor (Eötvös, Balatonfüred).

Módosítás dátuma: 2008. december 16. kedd, 16:13  

Alapítványunk

Köszönjük, ha adója 1%-át a
Kossuth Iskoláért Alapítvány
javára ajánlja fel!

Részletek...

Statisztika

Tagok : 6426
Tartalom : 1725
Webcímek : 41
Tartalom találatai : 4760321