Veszprémi Kossuth Lajos Általános Iskola

  • A betűméret növelése
  • Alapértelmezett betűméret
  • A betűméret csökkentése

2017/2018. tanév

E-mail Nyomtatás PDF

2017. AUGUSZTUS

dátum nap mettől meddig program helyszín
4. péntek 8:30 10:30 Tankönyvek szállítása Könyvtár
21. hétfő 17:00 18:00 Rendkívüli szülői értekezlet / 1. a osztály 1. a osztály tanterme
24. csütörtök 9:00 Alakuló értekezlet Balatoncsicsó
25. csütörtök 8:30 9:30 Tűz- és munkavédelmi oktatás Herman terem
28. hétfő 8:00 11:00 Javító és osztályozó vizsga
29. kedd 8:00 10:00 Osztályozó vizsga
30. szerda 8:00 10:00 Osztályozó vizsga
30. szerda 13:00 15:00 Tanévnyitó értekezlet Herman terem
31. szerda 17:00 17:30 Tanévnyitó ünnepély udvar

 

2017. SZEPTEMBER


dátum nap mettől meddig program helyszín
1. péntek 1. tanítási nap, 4 tanóra, tankönyvosztás
tantermek
1. péntek 17:00 18:00 Az 1. osztályosok szüleinek szülői értekezlet osztálytermek
4-5. hétfő-kedd 7:30-10:00 14:00-16:30 Menza fizetése gondnokság
5. kedd Ortopédiai vizsgálat orvosi szoba
6. szerda 17:00 18:00 SZM ülés Herman terem
8. péntek 8:00 12:00 Védd a zöldet - túra Kertek és Kolostorok
8. péntek Tisztasági vizsgálat - 6.  évfolyam orvosi szoba
11. hétfő 17:00 18:00 Alsós szülői értekezlet osztálytermek
12. kedd 17:00 18:00 Felsős szülői értekezlet osztálytermek
12. kedd Szent László Kiállítás megtekintése 3. b Laczkó Dezső Múzeum
13. szerda Szent László Kiállítás megtekintése 3. a Laczkó Dezső Múzeum
14. csütörtök Szent László Kiállítás megtekintése 4. a-b Laczkó Dezső Múzeum
15. péntek Fiatalok Napja Aréna
18-19. hétfő-kedd 7:30-10:00 14:00-16:30 Napközi befizetése gondnokság
18. hétfő 14:00 15:30 DADA - 3. évfolyam
18. hétfő Zebulon - 1. osztályosok köszöntése
18. hétfő 13:00 14:00 Biztonságos közlekedés - rendőrségi előadás 1. évf
19. kedd 7:45 8:00 Kossuth szobor koszorúzása iskola előtt
19. kedd 9:00 9:30 Kossuth szobor koszorúzása Laktanya
19. kedd 14:00 15:00 Fenntarthatósági eladás Agóra
19. kedd Gerincszűrés - 1. évfolyam
20. szerda 13:00 14:30 DADA - 4. évfolyam
20. szerda 14:30 15:00 Biztonságos közlekedés - rendőrségi előadás 2. évf.
21. csütörtök 7:45 8:00

Iskolagyűlés - alsó tagozat

Kossuth terem
21. csütörtök 8:00 12:00 KRESZ FESZT Kossuth utca
22. péntek 7:45 8:00 Iskolagyűlés - felső tagozat Kossuth terem
22. péntek 9:00 11:00 Autómentes Nap - 5.  évfolyam Óváros tér
22. péntek 11:00 12:00 Hajóskapitány mesél - interaktív előadás (2. a) Agóra
22. péntek Tisztasági vizsgálat - 5. évfolyam orvosi szoba
25. hétfő 14:00 16:00 A Nagy Háború nyomában - történelmi séta
26. kedd 8:00 14:00 Tájoló Nap - pályaválasztási nap 8. b
26. kedd Tisztasági vizsgálat - 8. évfolyam
28. csütörtök 11:00 14:00 Drogok és kábítószerek - előadás  7. a, 8. évf.
29. péntek Média hatásai - rendőrségi előadás 6. a, 5. b
29. péntek 12:00 14:00 Állatkerti séta 6. b Állatkert
30. szombat Családi Nap - 7. a osztály

2017. OKTÓBER


dátum nap mettől meddig program helyszín
2-3. hétfő-kedd 7:30-10:00 14:00-16:30 Menza befizetése gondnokság
2. hétfő 8:00 10:00 1. osztályosok fényképezése osztálytermek
2. hétfő 12:00 14:00 Állatkerti séta 6. a Állatkert
2. hétfő 14:00 16:00 A Nagy Háború Nyomában 2. forduló
2. hétfő 15:00 17:00 Színházlátogatás - Kincskereső Kisködmön Petőfi Színház
3. kedd
Köztársaság Kupa Stadion
3. kedd 17:00 18:00 Szülői értekezlet - gyógytestnevelés Bolyai terem
4. szerda Állatok Világnapja
6-7. péntek-szombat Pályaválasztási Kiállítás Aréna
6. péntek

Ünnepi megemlékezés
6. péntek 14:00 17:00 Állatkerti vetélkedő - 2. b, 3. b Állatkert
12. csütörtök 11:00 12:00 VSZC Közgazdasági Iskola bemutatkozása Kossuth terem
13. péntek 14:30 15:30 Bolyai Matematika Csapatverseny megyei forduló felsős termek
13. péntek
13:00 DIFER - első osztályosk felmérése
14. szombat DÖK kirándulás Koloska
16. hétfő 14:00 15:30 Megyei Matematikaverseny I. forduló Bolyai terem
17. kedd 14:00 16:00 Bátaszéki matematikaverseny / iskolai forduló Bolyai terem
16-17. hétfő-kedd 7:30-10:00 14:00-16:30 Napközi befizetése gondnokság
17. kedd 14:00 15:00 Fenntarthatósági előadás Agóra
18. szerda 14:00 17:00 A Nagy Háború Nyomában - döntő
20. péntek 8:00 8:20 Ünnepi megemlékezés
20. péntek 8:00 12:00 Vetési Labor Vetési Gimnázium
23. hétfő Nemzeti ünnep - Munkaszüneti nap
25. szerda 14:00 17:00 Sudoku megyei - alsós
26. csütörtök 14:00 17:00 Sudoku megyei - felsős
26. csütörtök 15:00 16:00 Bolyai Matematikaverseny eredményhirdetése Deák iskola
26. csütörtök 15:00 17:00 Színházlátogatás - 1.b, 2.a, 2. b, 3. a Petőfi Színház
27.
péntek DIFER / 1. osztályosok jelentése
27. péntek 14:00 18:00 Halloween buli
30-31. hétfő-kedd Őszi szünet Vigyor

2017. NOVEMBER


dátum nap mettől meddig program helyszín
1. kedd Mindenszentek / munkaszüneti nap
2-3. csütörtök-péntek Őszi szünet Vigyor
6. hétfő Őszi szünet utáni első tanítási nap
6-7. hétfő-kedd 7:30-10:00 14:00-16:30 Menza befizetése gondnokság
9. csütörtök 11:00 14:00 Előadások - iskolarendőr osztálytermek
10. péntek Márton nap - alsó tagozat
10. péntek 14:30 15:30 Bolyai Magyar Csapatverseny megyei forduló felsős termek
11. szombat 9:00 12:00 Márton-napi szavalóverseny Padányi iskola
13. hétfő 17:00 18:00 Fogadóóra tantermek
13. hétfő Magyar Nyelv Napja
15. szerda 14:00 15:00 Bábszínházi előadás Pegazus
17. péntek Erőszak, konfliktus helyzetek - rendőrségi előadás 6. évf.
18. szombat Bolyai Matematika Csapatverseny országos fordulója Budapest
20-21. hétfő-kedd 7:30-10:00 14:00-16:30 Napközi befizetése gondnokság
20. hétfő 14:00 17:00 Megyei Matematikaverseny 2. forduló
21. kedd 11:00 12:00 Kalandozások a hangszerek birodalmában - 4. évf. Zeneiskola
21. kedd 14:00 15:00 Fenntarthatósági előadás Agóra
22. szerda Tolerancia, másság - rendőrségi előadás 5. évf.
22. szerda 14:00 16:00 Simonyi helyesírási verseny - iskolai forduló
22. szerda 15:00 16:00 Bolyai Magyar Csapatverseny - eredményhirdetés Deák iskola

22-23.

szerda-csütörtök Papírgyűjtés
22-23. szerda-csütörtök Fogászati szűrővizsgálat
23. csütörtök 14:00 16:00 Lotz helyesírási verseny - iskolai forduló
24. péntek 14:00 15:30 Kecske Kupa I. forduló Kossuth terem
24. péntek 15:00 16:00 Bolyai Anyanyelvi Csapatverseny - eredményhirdetés Deák iskola
24. péntek 8:00 12:00 Vetési Labor Vetési Gimnázium
25. szombat 9:00 12:00 Ovisuli
27-28. hétfő-kedd Fényképezés - Kállay Tamás Kossuth terem
28. kedd 14:00 16:00 Varga Tamás matematikaverseny / iskolai forduló Herman terem
30. csütörtök 10:00 12:00 Rendőrségi előadás / 8. évfolyam

2017. DECEMBER


dátum nap mettől meddig program helyszín
1. péntek

DIFER mérés befejezése
1. péntek 8:00 16:00 Hüllőkiállítás Kossuth terem
3. vasárnap Színház látogatás - Lúdas Matyi Madách Színház
4-5. hétfő-kedd 7:30-10:00 14:00-16:30 Menza fizetése gondnokság
4. hétfő 14:00 16:00 PVSZ -témanap Bolyai terem
5. kedd 9:00 12:00 Kalandozások a hangszerek birodalmában Zeneiskola
5. kedd 14:00 16:00 Fenntarthatóságra nevelés - BABAKO előadás Agóra
6. szerda 8:00 10:00 Mikulás-járás
8. péntek 8. osztályosok felvételi vizsgára való jelentkezése
9. szombat 8:00 18:00 Bolyai Magyar Csapatverseny országos döntője Budapest
12. kedd 17:00 18:00 SZM ülés Bolyai terem
14. csütörtök 15:00 16:00 Megyei Matematikaverseny - eredményhirdetés Kossuth terem
15. 18-19. péntek hétfő-kedd 7:00-8:00 13:00-17:00 Karácsonyi vásár földszint
8. hétfő 7:30 15:30 Színházlátogatás - 6. a németet tanulói Szekszárd
18. hétfő 7:30-10:00 14:00-16:30 Napközi befizetése gondnokság
19. kedd 7:30 10:00 Napközi befizetése gondnokság
20. szerda 7:30 10:00 Napközi befizetése gondnokság
20. szerda Karácsonyi ünnepély
21-22. csütörtök-péntek Tanítási szünet
27-31. Téli szünet Vigyor

2018. JANUÁR


dátum nap mettől meddig program helyszín
3. szerda A téli szünet utáni első tanítási nap
3-4. szerda-csütörtök 7:30-10:00 14:00-16:30 Menza befizetése Gondnokság
8. hétfő 14:00 16:00 DADA - 3. évfolyam
9.

kedd

NETFIT mérés kezdete
11. csütörtök 14:00 16:00 "Ki miben tudós?" vetélkedő Noszlopy Gimnázium
11. csütörtök 14:00 15:00 Bem matematikaverseny Deák iskola
15. hétfő 14:00 16:00 Bátaszéki matematikaverseny / II. forduló
15-16. hétfő-kedd 7:30-10:00 14:00-16:30 Napközi befizetése Gondnokság
18. csütörtök 16:30 18:00 Ovisuli
20. szombat 10:00 12:00 8. osztályosok központi felvételi vizsgája
középiskola
20. szombat Kossuth bál
22. hétfő Magyar Kultúra Napja, megemlékezés
23. kedd 14:00 16:30 Varga Tamás matematikaverseny - megyei forduló tantermek
24. szerda 15:00 17:30 Színházlátogatás Petőfi Színház
25. csütörtök 14:00 15:00 Lotz verseny - megyei forduló
25. csütörtök 14:00 16:00 8. osztályosok pótló központi felvételi vizsgája
26. péntek I. félév vége
26. péntek Osztályozó értekezlet
29. hétfő II. félév kezdete

2018. FEBRUÁR


dátum nap mettől meddig program helyszín
1. csütörtök 15:00 16:00 Bem Matematikaverseny - megyei forduló Deák iskola
1. csütörtök 17:00 18:00 SZM értekezlet Bolyai terem
2. péntek Medve nap (alsó tagozat)
2. péntek Félévi értesítők kiosztása
5-6. hétfő-kedd 7:30-10:00 14:00-16:30 Menza befizetése Gondnokság
5. hétfő 15:00 17:00 Félévi értekezlet Herman terem
5. hétfő 17:00 18:00 Szülői értekezlet - alsó tagozat tantermek
5. hétfő 12:00 13:00 Előadás az internet biztonságos használatáról - 5-6. évfolyam tantermek
5. hétfő 14:00 15:30 DADA - 3. évfolyam tantermek
6. kedd 14:00 16:00 Öveges fizikaverseny - iskolai forduló Eötvös terem
6. kedd 17:00 18:00 Szülői értekezlet - felső tagozat tantermek
7. szerda 14:00 16:00 Kockanapok - 3. évfolyam Laczkó Dezső Múzeum
8. csütörtök Írásbeli vizsga eredményéről való értesítés
8. csütörtök 14:00 16:00 Németverseny - szóbeli forduló Lovassy Gimnázium
8. csütörtök 12:00 14:00 Kockanapok - 5. a Laczkó Dezső Múzeum
9. péntek 14:30 15:30 Bolyai Természettudományi Csapatverseny körzeti fordulója Deák iskola
9. péntek 14:00 16:30 Farsang - alsó tagozat Kossuth terem
9. péntek 14:00 15:00 NyelvÉSZ - iskolai forduló
12. hétfő 12:00 14:00 Előadás az internet biztonságos használatáról - 7-8. évfolyam tantermek
13. kedd 9:00 12:00 Kalandozásoka a hangszerek birodalmában Zeneiskola
14. szerda 15:00 17:30 Színházlátogatás - Az Isten pénze Petőfi Színház
15. csütörtök 14:00 16:00 I. Dunántúli TÉGY - megyei döntő Báthory iskola
15. csütörtök 15:00 16:00 Bem eredményhirdetés Deák iskola
16. péntek 14:00 15:30 Zrínyi matematikaverseny megyei fordulója tantermek
18-23. vasárnap-péntek Sítábor Ravascletto
19. hétfő Továbbtanulási lapok leadásának határideje
19-20. hétfő-kedd 7:30-10:00 14:00-16:30 Napközi befizetése Gondnokság
20. kedd 9:00 11:00 Ovisuli - nyílt órák
20. kedd 14:00 16:00 Fenntarthatósági előadás Agóra
21. szerda 14:00 15:00 Bábszínház - Pegazus Hangvilla
22. csütörtök Internetes világnap - rendőrségi előadások
22. csütörtök 14:00 16:00 Malmok a Séden - túra Séd patak partja
22. csütörtök 12:00 14:00 Korcsolya - 5. b Jégpálya
23. péntek 15:00 18:00 Farsang - felső tagozat Kossuth terem
26. hétfő 13:00 16:00 7mérföldes csizmában mesevetélkedő Megyei Könyvtár
27. kedd 14:00 16:30 Varga Tamás Matematikaverseny / országos forduló Herman terem
27. kedd 14:00 16:00 Országos angolverseny - megyei forduló Rózsa úti iskola

2018. MÁRCIUS


dátum nap mettől meddig program helyszín
1. csütörtök 8:00 9:00 Ismerkedés a faipari szakmákkal Táncsics iskola
2. péntek 8:00 12:00 Vetési labor Vetési Gimnázium
2. péntek 16:00 18:00 Zrínyi eredményhirdetés Lovassy Gimnázium
3. szombat 9:00 13:00 Simonyi helyesírási verseny - megyei forduló Simony iskola
5-6. hétfő-kedd 7:30-10:00 14:00-16:30 Menza befizetése Gondnokság
5-9. hétfő-péntek Pénzügyi témahét
5. hétfő 14:00 15:30 DADA - 3. évfolyam tantermek
6. kedd 9:00 12:00 Kalandozások a hangszerek birodalmában Zeneiskola
6. kedd 12:00 14:30 BankVelem - pénzügyi előadások tantermek
6. kedd 17:00 18:00 Szülői értekezlet - Etika/hit- és erkölcstan oktatásról Bolyai terem
7. szerda 8:00 10:00 Matalent3 mérés - 4. a osztály Kalmár terem
7. szerda 14:00 16:00 Angolverseny Lovassy Gimnázium
8. csütörtök 10:30 11:00 Nőnapi műsor - 2. b osztály Idősek otthona
8. csütörtök 12:00 14:00 Lego kiállítás megtekintése - 5. a osztály Laczkó Dezső Múzeum
8. csütörtök 14:00 15:00 Cholnoky Alapműveletiverseny Cholnoky iskola
9. péntek 9:00 11:00 Bátaszéki matematikaverseny / országos döntő Bátaszék
10. szombat

Bolyai Természettudományi Csapatverseny országos fordulója Budapest
10. szombat Munkanap
12. hétfő 9:00 16:00 Kis Kavics Kupa Budapest
13. kedd 13:00 14:00 Állásbörze - 6. évfolyam Aréna
14. szerda 11:00 12:00 Március 15. / ünnepi műsor
14. szerda 11:00 12:00 Koszorúzás
14. szerda Ideiglenes felvételi jegyzék
15. csütörtök Nemzeti ünnep
16. péntek

Pihenő nap / Tanítási szünet
19-20. hétfő-kedd 7:30-10:00 14:00-16:30 Napközi befizetése Gondnokság
20. kedd 10:00 11:15 Kenguru matematikaverseny
21-22. szerda-csütörtök

Tanulói adatlapok módosítása
21-22. szerda-csütörtök Papírgyűjtés
21. szerda 14:30 15:30 Tankerületi Logikaverseny Botev iskola
22. csütörtök 14:00 16:00 Játékos integrációs mozgás Táncsics iskola
22. csütörtök 16:30 18:00 Ovisuli
23. péntek 14:00 16:00 Hevessy kémia verseny - megyei forduló
23. péntek 14:00 17:00 NyelvÉsz - megyei forduló
23-24. péntek-szombat
Lotz - országos döntő Bonyhád
24.

szombat

10:00 11:30 Kalmár László matematikaverseny - megyei forduló
25. vasárnap 8:00 15:00 Arany János verseny - országos döntő Budapest
26. hétfő 14:00 16:00 Technika és életvitelverseny - megyei forduló Jedlik terem
26. hétfő 13:00 16:00 7mérföldes csizmában mesevetélkedő Megyei Könyvtár
28-30. szerda-péntek Zrínyi matematikaverseny - országos döntő Kecskemét
28. szerda Tanítási szünet
29. csütörtök Tavaszi szünet Vigyor
30. péntek
Nagypéntek - munkaszüneti nap

2018. ÁPRILIS


dátum nap mettől meddig program helyszín
2. hétfő Húsvét hétfő - munkaszüneti nap
3. kedd
Tavaszi szünet Vigyor
4-5. szerda-csütörtök 7:30-10:00 14:00-17:30 Menza befizetése Gondnokság
9-13. hétfő-péntek Digitális témahét
9. hétfő 17:00 18:00 Fogadóóra tantermek
10. kedd 9:00 11:00 Kalandozások a hangszerek birodalmában Zeneiskola
11. szerda Költészet napja, megemlékezés
12. csütörtök TÉGY verseny - országos döntő Szombathely
12-13. csütörtök-péntek 8:00 19:00 1. osztályosok beiratkozása Titkárság
13. péntek Ideiglenes felvételi lista
13. péntek 14:00 16:00 Tudásbajnokság - megyei forduló
13. péntek 16:30 22:00 Szakmák éjszakája Középiskolák
14. szombat 9:00 12:00 Kecske Kupa II. forduló Kossuth terem
16-17. hétfő-kedd 7:30-10:00 14:00-17:30 Napközi befizetése Gondnokság
16. hétfő 10:00 14:00 7mérföldes csizmában  mesevetélkedő - megyei forduló Megyei Könyvtár
20. péntek Föld Napja
21. szombat Tanítás nélküli munkanap - Pályaorientációs nap
23-27. hétfő-péntek Fenntarthatósági témahét
23. hétfő 7:00 17:00 Büvösvölgy - 6. a osztály Budapest
26. csütörtök 15:00 17:00 Színházlátogatás - alsó tagozat Petőfi Színház
27. péntek NETFIT mérés vége
27. péntek Középfokú felvételiről való értesítés
27-30. péntek-hétfő Nemzetközi Magyar Matematikaverseny Szabadka
30. hétfő Pihenő nap - tanítási szünet

2018. MÁJUS


dátum nap mettől meddig program helyszín
1. kedd Munka ünnepe- munkaszüneti nap
2-3. szerda-csütörtök 7:30-10:00 14:00-17:30 Menza befizetése Gondnokság
2. szerda Diáknap
3. csütörtök 14:00 15:00 Bábszínház - Pegazus Hangvilla
3. csütörtök
Fényképezés - 8. osztály
4. péntek 8:00 12:00 Vetési labor Vetési Gimnázium
5. szombat Kenguru - eredményhirdetés Budapest
7. hétfő 17:00 18:00 Szülői értekezlet - alsós osztálytermek
8. kedd 17:00 18:00 Szülői értekezlet - felsős osztálytermek
11. péntek 8:00 12:00 8. osztályosok írásbeli vizsgája
12. szombat NyelvÉSZ - országos döntő Szeged
12. szombat 10:00 16:00 Medve matekverseny - területi Kertek és Kolostorok
14-15. hétfő-kedd 7:30-10:00 14:00-16:30 Napközi befizetése Gondnokság
14-15. hétfő-kedd 8. osztályosok szóbeli vizsgája
16. szerda 8:00 12:00 Idegennyelvi mérés
18. péntek Madarak és Fák Napja
18. péntek Pünkösdi Király választása
19. szombat 10:00 13:00 Kecske Kupa - országos döntő Kecskemét
21. hétfő Pünkösd hétfő - munkaszüneti nap
23. szerda 8:00 12:00 Kompetenciamérés 6. és 8. évf.
25-26. péntek-szombat Kalmár László Matematikaverseny / országos forduló Budapest
26. szombat Tudásbajnokság - országos döntő Szeged
26. szombat Simonyi verseny - országos döntő Budapest

2018. JÚNIUS


dátum nap mettől meddig program helyszín
4-5. hétfő-kedd 7:30-10:00 14:00-17:30 Menza és napközi befizetése Gondnokság
4. hétfő 8:00 8:20 Az összetartozás napja, megemlékezés a hangoson keresztü
13. szerda Tanítás nélküli munkanap
15. péntek Utolsó tanítási nap
15. péntek 12:00 8. évfolyam búcsúműsora
16. szombat 9:00 10:30 Tanévzáró ünnepély udvar vagy tornaterem
18-22. hétfő-péntek 8. osztályosok beiratkozása a középiskolákba
21. csütörtök 9:00 12:00 Év végi tanévzáró értekezlet
22. péntek Nevelőtestületi kirándulás
Módosítás dátuma: 2018. április 12. csütörtök, 10:36  

Alapítványunk

Köszönjük, ha adója 1%-át a
Kossuth Iskoláért Alapítvány
javára ajánlja fel!

Részletek...

Statisztika

Tagok : 490
Tartalom : 1392
Webcímek : 41
Tartalom találatai : 2821486