Veszprémi Kossuth Lajos Általános Iskola

  • A betűméret növelése
  • Alapértelmezett betűméret
  • A betűméret csökkentése

Iskolánk dolgozói

E-mail Nyomtatás PDF

Kedves Szülők!

A fogadóórákra legyenek szívesek előre bejelentkezni (legalább 1 nappal), mert akkor kolléga biztos tudja Önöket fogadni (pl. nem helyettesít). Ez a bejelentkezési kérés az iskolavezetés fogadóórájára is vonatkozik. Tudunk szólni, ha pl. értekezletre kell mennünk. Köszönjük!

 

Iskolavezetés:

Szakjai és amit tanít

Heti
fogadóóra
2020/21.
I. félév

Intézményvezető:
Nagyné Czaun Marianna
matematika-informatika-technika
hétfő 3. óra
Intézményvezető-helyettes:
Zsámár Gyöngyi
biológia - rajz

csütörtök 1. óra

Intézményvezető-helyettes:
Horváth Istvánné
tanító hétfő 1. óra


Pedagógusok:


Baranyai Zsuzsanna tanító (of. 2. b) kedd 4. óra
Bonyai Csaba
tanító, napközis nevelő (1. b)
szerda 5. óra
Borók Beatrix tanító (of. 4. b)
kedd 0. óra
Csatlós Melinda tanító (of. 3. b) kedd 5. óra
Csomor-Mészáros Judit angol-művelődésszervező (of. 8. a)
hétfő 3. óra
Gaálné Szax Éva történelem-ének-etika (of. 6. a)
kedd 4. óra
Gerencsér Zsigmond tanító, napközis nevelő (4. b) péntek 5. óra
Gyévai Iván matematika-testnevelés (of. 7. b) kedd 4. óra
Horváthné Berta Éva tanító, rajz (of. 3. a) kedd 0. óra
Kissné Majláth Judit tanító (GYES) -
Kovács Lászlóné tanító, napközis nevelő (4. b) péntek 6. óra
Kőrös Andrea tanító-fejlesztő ped., naközis nevelő (1. a) hétfő 5. óra
Mártáné Simon Emese magyar-német - könyvtáros
-
Marton Emőke Éva tanító, napközis nevelő (4. a) hétfő 6. óra
Mészöly János kémia-fizika
péntek 5. óra
Molnár László Endre földrajz-történelem-technika kedd 0. óra
Nagy Judit magyar - angol kedd 3. óra
Nagy Patrik testnevelés (of. 5. b) péntek 2. óra
Nagyné Balogh Éva tanító , rajz péntek 4. óra
Papp Flóra Szabina földrajz-történelem- etika (of. 5. a) csütörtök 2. óra
Petykó Brigitta napközis nevelő (2. a) csütörtök 1. óra
Polinszky-Sződi Kinga tanító, napközis nevelő (2. b) csütörtök 3. óra
Port Márta tanító (of. 2. a)
szerda 4. óra
Somogyi Csaba történelem kedd 1. óra
Somogyi Tímea matematika-számítástechnika-informatika hétfő 3. óra
Surányi Gabriella tanító
kedd 4. óra
Stáhl Ibolya tanító, napközis nevelő (3. a) szerda 6. óra
Szalai Szilvia tanító (of. 4. a) péntek 4. óra
Szeli Szandra magyar-francia hétfő 5. óra
Szedlákné Mészáros Emőke tanító (of. 1. b) szerda 1. óra
Szijj Gábor testnevelés-biológia (of. 8. b) hétfő 1. óra
Szikra Ágnes magyar (GYES) -
Szöllősi Judit magyar-történelem (GYES) -
Vajainé Baranyai Beatrix tanító (of. 1. a)
szerda 4. óra
Varga Balázsné Hauzer Hajnalka angol-etika (of 6. b) kedd 3. óra
Vigh-Krupla Orsolya német (of. 7. a) kedd 2. óra
Dr. Hőriszt Katalin iskolaorvos péntek 8-11-ig (orvosi szoba)
Licsárné Hegyi Erika védőnő kedd 12-14-ig (orvosi szoba)

Technikai dolgozók:


Bélafi Károlyné (Teri) iskolatitkár
Dr. Czifráné Fogarasi Rita pedagógiai asszisztens
Varga Judit gazdasági ügyintéző
Tamaskó Gábor rendszergazda
Dodogné Eisenbart Mónika takarító
Heinbach Lászlóné takarító
Gyarmati Mária takarító
Horváth Éva takarító
Novák Orsolya takarító
Nagy Tiborné (Gyöngyi) gazdasági ügyintéző (ISZSZ)
Horváth János karbantartó, udvaros
Biermann Béla portás
Biró Elizabet portás



ISZSZ: Intézményi Szolgáltató Szervezet alkalmazottja

Nyugdíjba vonult kollégák:

Hajdu Lászlóné (tanár) 2005-ben.
Bándi Lászlóné (igazgató) 2006-ban. (Elhunyt 2012. április 18-án.)
Kaszapné Asbóth Judit 2006-ban.
Törjék Lídia (tanító) 2007-ben.
Borisz Gyuláné (takarító) 2008-ban.
Tobak Miklós (karbantartó) 2009-ben.
Kiss Jánosné (Bori néni) (tanító) 2009-ben.
Sólyom Istvánné (Jutka néni) (igh.) 2011-ben.
Simacsekné Kovács Karolin (Karola néni) (tanár) 2011-ben.
Jenei Aranka (portás) 2012-ben.
Szabó Istvánné (gazdasági ügyintéző) 2012-ben.
Nagy Ferenc Gáborné (takarító) (Ági néni) 2014-ben.
Marton Jenőné (Ida néni) pedagógiai asszisztens 2015-ben.
Boda Margit (tanár) 2017-ben.
Fazekasné Sukerek Éva (tanító) 2017-ben.
Majorné Czifrik Lívia (tanító) 2017-ben.
Mihályfiné Nochta Mária (tanító) 2017-ben.
Dr. Vastagné Szemán Márta (tanító) 2017-ben.
Battyányiné Nagy Lívia (tanár) 2019-ben.
Felföldi Lajos Zoltánné (Ili néni)(tanító) 2019-ben.
Győriné Rapp Erzsébet (tanár) 2019-ben.
Nagyné Dömös Erika (intézményvezető-helyettes, tanár) 2019-ben.


Módosítás dátuma: 2020. szeptember 21. hétfő, 13:44