Veszprémi Kossuth Lajos Általános Iskola

  • A betűméret növelése
  • Alapértelmezett betűméret
  • A betűméret csökkentése

Iskolánk dolgozói

E-mail Nyomtatás PDF

Kedves Szülők!

A fogadóórákra legyenek szívesek előre bejelentkezni (legalább 1 nappal), mert akkor kolléga biztos tudja Önöket fogadni (pl. nem helyettesít). Ez a bejelentkezési kérés az iskolavezetés fogadóórájára is vonatkozik. Tudunk szólni, ha pl. értekezletre kell mennünk. Köszönjük!

 

Iskolavezetés:

Szakjai és amit tanít

Heti
fogadóóra
2018/19.
I. félév

Intézményvezető:
Nagyné Czaun Marianna
matematika-informatika-technika
kedd 1.
Intézményvezető-helyettes:
Nagyné Dömös Erika
magyar-orosz

csütörtök 2.

Intézményvezető-helyettes:
Horváth Istvánné
tanító kedd 2.


Pedagógusok:


Baranyai Zsuzsanna tanító (of. 4. b) szerda 3.
Battyányiné Nagy Lívia könyvtár-történelem, tankönyvfelelős
-
Bonyai Csaba
tanító, napközis nevelő (3. b)
csütörtök 5.
Borók Beatrix tanító (of. 2. b)
csütörtök 0.
Csatlós Melinda tanító (of. 1. b) csütörtök 4.
Csomor-Mészáros Judit angol-művelődésszervező (of. 6. a)
hétfő 2.
Felföldi Lajos Zoltánné tanító, fejlesztő ped., napközis nevelő (4. a) péntek 7.
Gaálné Szax Éva történelem-ének (of. 8. a)
hétfő 3.
Gyévai Iván matematika-testnevelés (of. 5. b) hétfő 2.
Győriné Rapp Erzsébet biológia-földrajz
hétfő 5.
Hartman Beáta tanító, napközis nevelő (4. a, 4. b) csütörtök 6.
Horváthné Berta Éva tanító, rajz (of. 4. a) csütörtök 0.
Kovács Lászlóné tanító, napközis nevelő (1. b) péntek 5.
Mártáné Simon Emese magyar-német 
-
Marton Emőke Éva tanító, napközis nevelő (2. a) péntek 6.
Mészöly János kémia-fizika (of. 7. b)
hétfő 3.
Molnár László Endre földrajz-történelem-technika kedd 0.
Nagy Judit magyar - angol hétfő 5.
Port Márta tanító (of. 4. a)
csütörtök 2.
Ruzsonik Kitti Linda tanító, napközis nevelő (2. b) szerda 5.
Somogyi Csaba történelem hétfő 4.
Somogyi Tímea matematika-számítástechnika-informatika hétfő 5.
Surányi Gabriella tanító
csütörtök 1.
Stáhl Ibolya tanító, napközis nevelő (1. a) péntek 5.
Szabó Anett német, informatika (of. 5. a)
kedd 0.
Szalai Szilvia tanító (of. 2. a) hétfő 2.
Szedlákné Mészáros Emőke tanító (of. 3. b) hétfő 3.
Szijj Gábor testnevelés-biológia (of. 8. b) hétfő 2.
Szikra Ágnes magyar kedd 3.
Sződi Kinga tanító, napközis nevelő (3. a) kedd 5.
Vajainé Baranyai Beatrix tanító (of. 3. a)
hétfő 0.
Varga Balázsné Hauzer Hajnalka angol kedd 2.
Zsámár Gyöngyi biológia-rajz (of. 7. a)
péntek 4.
dr. Magyar Benigna iskolaorvos kedd 8 órától (orvosi szoba)
Licsárné Hegyi Erika védőnő kedd 12-14-ig (orvosi szoba)

Technikai dolgozók:


Bélafi Károlyné (Teri) iskolatitkár (KK)
Nagyné Petykó Brigitta pedagógiai asszisztens (KK)
Varga Judit gazdasági ügyintéző (KK)
Tamaskó Gábor rendszergazda (KK)
Dodogné Eisenbart Mónika takarító (KK)
Heinbach Lászlóné takarító (KK)
Szegletes Adrienn takarító (KK)
Pinczésné Papp Szilvia takarító (KK)
Varga Zsuzsanna takarító (KK)
Nagy Tiborné (Gyöngyi) gazdasági ügyintéző (ISZSZ)
Kovács János karbantartó, udvaros (VKSZ)
Biermann Béla portás (VKSZ)
Biró Elizabet portás (VKSZ)


KK: Klebelsberg  Központ alkalmazottja
ISZSZ: Intézményi Szolgáltató Szervezet alkalmazottja
VKSZ: Veszprémi Közüzemi Szolgáltató Zrt. alkalmazottja

Nyugdíjba vonult kollégák:

Hajdu Lászlóné (tanár) 2005-ben.
Bándi Lászlóné (igazgató) 2006-ban. (Elhunyt 2012. április 18-án.)
Kaszapné Asbóth Judit 2006-ban.
Törjék Lídia (tanító) 2007-ben.
Borisz Gyuláné (takarító) 2008-ban.
Tobak Miklós (karbantartó) 2009-ben.
Kiss Jánosné (Bori néni) (tanító) 2009-ben.
Sólyom Istvánné (Jutka néni) (igh.) 2011-ben.
Simacsekné Kovács Karolin (Karola néni) (tanár) 2011-ben.
Jenei Aranka (portás) 2012-ben.
Szabó Istvánné (gazdasági ügyintéző) 2012-ben.
Nagy Ferenc Gáborné (takarító) (Ági néni) 2014-ben.
Marton Jenőné (Ida néni) pedagógiai asszisztens 2015-ben.
Boda Margit (tanár) 2017-ben.
Fazekasné Sukerek Éva (tanító) 2017-ben.
Majorné Czifrik Lívia (tanító) 2017-ben.
Mihályfiné Nochta Mária (tanító) 2017-ben.
Dr. Vastagné Szemán Márta (tanító) 2017-ben.

Módosítás dátuma: 2018. október 18. csütörtök, 07:54