Veszprémi Kossuth Lajos Általános Iskola

  • A betűméret növelése
  • Alapértelmezett betűméret
  • A betűméret csökkentése

Versenyeredmények a 2018/2019-es tanévben

E-mail Nyomtatás PDF

Versenyeredmények a 2018/19-es tanévben

 

ANGOL


1.) Országos Angol Verseny (2019. február 27.)

7. évfolyamon:
1. helyezett Fogarassy Kristóf (7. a)
2. helyezett Bálint Balázs
(7. a)
10. helyezett Matusz Levente (7. a) felkészítő: Csomor-Mészáros Judit


8. évfolyamon:
4. helyezett Nagy Gergő Donát (8. a)
11. helyezett
Kiss Levente (8. a)
12. helyezett
Morvai Levente (8. a) felkészítő: Csomor-Mészáros Judit

2.) Megyei Angol Szépkiejtési Verseny

2. helyezett Keserű Bese (7. a) felkészítő: Varga Balázsné Hauzer Hajnalka
13. helyezett Frank Bálint (5. a) felkészítő: Csomor-Mészáros Judit

3.) Lovassy László Gimnázium által 8. osztályosoknak szervezett megyei angol verseny

2. helyezett csapat tagjai: Nagy Gergő (8. a), Kiss Levente (8. a), Takács Gergő (8. a) és Göllei Ádám (8. a)
Háttérmunka: Morvai Levente (8. a)
felkészítő: Csomor-Mészáros Judit

BIOLÓGIA

1.) Mozaik Tanulmányi Verseny

országos döntő:
2. helyezett Darida Csenge (7. b)
5. helyezett Magi Réka (7. b) felkészítő: Mészöly János


FIZIKA

1.) Öveges József Országos Fizikaverseny

megyei forduló:

2. helyezett Kovács Botond Bence (8. a) DÖNTŐS!
3. helyezett Pituk Mátyás (8. a) DÖNTŐS!
7. helyezett Morvai Levente(8. a) felkészítő: Mészöly János

országos döntő:

12. helyezett Pituk Mátyás (8. a)
21. helyezett Kovács Botond Bence (8. a)

KÉMIA

1.) Hevesy György kémiaverseny (2019. március 29.)

megyei forduló:

7. évfolyamon:
2. helyezett Fogarassy Kristóf (7. a) felkészítő: Mészöly János

8. évfolyamon:
2. helyezett Pituk Mátyás (8. a) felkészítő: Mészöly János

2.) Városi Kémia Laboratóriumi Verseny (2019. május 2.)

1. helyezett Ekbauer Eszter (7. a) és Keserű Bese (7. a) alkotta csapat felkészítő: Mészöly János

 

KÖNYVTÁR

1.) Eötvös Károly Megyei Könyvtár nyári olvasópályázata

Győry Zsombor (3. b) 1. helyezett

NÉMET

1.) Országos Német Nyelvi Verseny (2019. március 7.)

megyei forduló:

4. helyezett Engi Lilien (7. a)
7. helyezett
Gazsi Rebeka (7. a)
9. helyezett
Szabó Miklós (7. a) felkészítő: Szabó Anett

 

MAGYAR

 

1.) Főegyházmegyei szavalóverseny (2018. november 10., Padányi iskola)

Ezüst minősítést kapott: Győry Zsombor (3. b), Bánhidi Boglárka (3. b)
Bronz minősítést kapott: Horváth Flóra (5. b), Kauker Elena (5. b), Molnár Lujza (5. b) felkészítők: Kovács Lászlóné, Nagy Judit

2.) Bolyai Magyar Csapatverseny (2018. november 9.)

3. évfolyamon
1. helyezett
Magyar ászok, csapat tagjai: Győry Zsombor (3. b), Kiss-Jakab Árpád (3. b), Bielik Réka (3. b), Bartalos Amira (3. b) felkészítő: Szedlákné Mészáros Emőke DÖNTŐS!

4. évfolyamon:
1. helyezett Szófaragók, csapat tagjai: Debreczenyi Luca (4. a), Mészáros Barna (4. a), Morvai Anna (4. a), Orosz Zsófia (4. a) DÖNTŐS!
15. helyezett Magyar Angyalok csapat (Borbás Regina (4.a), Szabó Adél (4. a), Keszei Blanka (4. a), Vizi Janka (4. a)) felkészítő: Port Márta

5. évfolyamon:
1. helyezett Betűcserkészek, csapat tagjai: Koszorus Nóra (5. a), Miklós Hanga (5. a), Rédling Hanna (5. a), Vörös Csanád (5. a)  DÖNTŐS!
4. helyezett Szófaló faló, csapat tagjai: Bors Ádám (5. a), Ekbauer Tamás (5. a), Szalai Anna Borka (5. a), Vörös Zalán (5. a)
9. helyezett NyelvTörők, csapat tagjai: Balogh Janka (5. a), Balogh Kincső (5. a), Breitenstein Benedek (5. a), Frank Bálint (5. a)
16. helyezett Magyar Harcosok, csapat tagjai: Csizmadia Csenge (5. a), Nagy Gergő (5. a), Papp Levente (5. a), Szalay Ákos (5. a) felkészítők: Nagy Judit, Nagyné Dömös Erika

6. évfolyamon:
2. helyezett Magyarosok, csapat tagjai: Falus Eszter (6. a), Soós Tamás (6. a), Széplaki Zéta (6. a), Varga Villő (6. a) felkészítők: Nagy Judit, Szikra Ágnes

7. évfolyamon:
3. helyezett Alapelvek, csapat tagjai: Bálint Balázs (7. a), Fogarassy Kristóf (7. a), Hanisch Hanna (7. a), Szaksz Réka (7. a)
4. helyezett Magyar Unikornisok, csapat tagjai: Vranyecz Anna (7. b), Darida Csenge (7. b), Vas Anilla ( 7. b), Rasztovits Dóra (7. b)
11. helyezett Iroda-lom, csapat tagjai: Ekbauer Eszter (7. a), Engi Lilien (7. a), Gazsi Rebeka (7. a), Nagy Flóra (7. a)
13. helyezett Négy Bé, csapat tagjai: Gfellner Benedek (7. a), Keserű Bese (7. a), Kiss Botond (7. a), Matusz Benedek (7. a) Fellkészítők: Nagyné Dömös Erika, Szikra Ágnes

8. évfolyamon:
2. helyezett Mgh.törvények, csapat tagjai: Hamburger Zsombor (8.a), Kovács Botond (8. a), Lázár Milán (8. a), Morvai Levente (8. a) felkészítő: Nagyné Dömös Erika

országos döntő:

5. helyezett Magyar ászok csapat
14. helyezett Szófaragók csapat
2. helyezett Betűcserkészek csapat

3.) Lotz János szövegértési és helyesírási verseny (2019. január 24.)

7. évfolyamon:

1. helyezett Szaksz Réka (7. a) DÖNTŐS!
3. helyezett Kiss Botond (7. a) 
4. helyezett Bálint Baláza (7. a) 
6. helyezett Nagy Flóra (4. a)

8. helyezett Engi Lilien (7. a)

10. helyezett Hanisch Hanna (7. a) felkészítő: Nagyné Dömös Erika

8. évfolyamon:

1. helyezett Dominyák Virág (8. a) DÖNTŐS!
4. helyezett Kiss Levente (8. a)
5. helyezett Szakasz Anna (8. a)
6. helyezett Hamburger Zsombor (8. a)
8. helyezett Farkas Lilla (8. a) felkészítő: Nagyné Dömös Erika

országos döntő:

2. helyezett Szaksz Réka
4.) NyelvÉSZ (2019. március 22.)
2. évfolyamon:
4. helyezett Ecsédi Tamás (2. a) felkészítő: Szedlákné Mészáros Emőke
3. évfolyamon:
1. helyezett Kiss-Jakab Árpád (3. b) DÖNTŐS!
4. helyezett Győry Zsombor (3. b)
12. helyezett Fujt Levente (3. b) felkészítő: Szedlákné Mészáros Emőke
4. évfolyamon:
6. helyezett Morvai Anna (4. a)
7. helyezett Mészáros Barna (4. a)
8. helyezett Király Júlia (4. a) felkészítő: Port Márta
5. évfolyamon:
5. helyezett Bors Ádám (5. a) felkészítő: Nagyné Dömös Erika
6. évfolyamon:
5. helyezett Széplaki Zéta Zoltán (6. a) felkészítő: Nagy Judit
7. évfolyamon:
1. helyezett Nagy Flóra (7. a)  DÖNTŐS!
2. helyezett Szaksz Réka (7. a)
11. helyezett Keserű Bese (7. a) felkészítő: Nagyné Dömös Erika
8. évfolyamon:
8. helyezett Hamburger Zsombor (8. a) felkészítő: Nagyné Dömös Erika
5.) Arany János Magyarverseny (2019. március 24.)
5. évfolyamon:
Koszorus Nóra (5.a) 2. helyezett
Bors Ádám (5. a) 3. helyezett
Vörös Csanád (5. a) 4. helyezett
Vörös Zalán
(5. a) 4. helyezett felkészítő: Nagyné Dömös Erika

6. évfolyamon:
Széplaki Zéta Zoltán (6. a) 7. helyezett felkészítő: Nagy Judit

7. évfolyamon:
Bálint Balázs (7. a) 5 helyezett
Kiss Botond (7. a) 6. helyezett
Fogarassy Kristóf (7. a) 7. helyezett felkészítő: Nagyné Dömös Erika

6.) "7mérföldes csizmában" Mesevetélkedő

megyei forduló:
4. helyezett Mesék ászai csapat, tagjai: Győry Zsombor (3. b), Jánó Zsigmond (3. b), Fujt Levente (3. b), Kiss-Jakab Árpád (3. b)

A csapat illusztrációjáért és mese dramatizálásért is 1. díjban részesült. Felkészítő: Szedlákné Mészáros Emőke

7.) Simonyi Zsigmond Kárpát -medencei helyesírási verseny

5. évfolyamon:
3. helyezett Bors Ádám (5. a)
6. helyezett Vörös Csanád (5. a)
8. helyezett Kurucz Noémi (5. a) felkészítő: Nagyné Dömös Erika


7. évfolyamon:
1. helyezett Szaksz Réka (7. a) DÖNTŐS!
5. helyezett Nagy Flóra (7. a)
7. helyeztett Kiss Botond (7. a) 
10. helyezett Hanisch Hanna (7. a)
15. helyezett Bálint Balázs (7. a) felkészítő: Nagyné Dömös Erika

8. évfolyamon:
12. helyezett Morvai Levente (8. a) felkészítő: Nagyné Dömös Erika

országos döntő:

12. helyezett Szaksz Réka

8.) Tudásbajnokság

Anyanyelv:

3. helyezett Stummer Sebestyén (1. b)
1. helyezett Ecsédi Tamás (2. a) DÖNTŐS!
10. helyezett Széplaki Zina (2. b)
1. helyezett Felsőbányai Borbála (3. b) DÖNTŐS!
2. helyezett Győry Zsombor (3. b) 
3. helyezett Kiss-Jakab Árpád (3. b)
7. helyezett Tán Lili (3. a)
9. helyezett Lennert János (3. a)
1. helyezett Mészáros Barna (4. a) DÖNTŐS!
1. helyezett
Kórusz Sándor (4. a) DÖNTŐS!
4. helyezett Molnár Lilla (4. a)
9. helyezett Hirt Zsombor (4. a)
felkészítők: Szedlákné Mészáros Emőke (2. a, 3. b), Vajainé Baranyai Beatrix (3. a), Port Márta (4. a)
Irodalom-Szövegértés:
7. helyezett Hunyady Zita (2. a)
1. helyezett Győry Zsombor (3. b) DÖNTŐS!
2. helyezett Tán Lili (3. a)
1. helyezett Morvai Anna (4. a) DÖNTŐS!
6. helyezett Börczi Boglárka (4. b)
1. helyezett Miklós Hanga (5. a) DÖNTŐS! felkészítők:  Szedlákné Mészáros Emőke (2. a, 3. b), Vajainé Baranyai Beatrix (3. a), Port Márta (4. a), Baranyai Zsuzsanna (4. b), Nagy Judit (5. a)

MATEMATIKA

1.) Bolyai Matematika Csapatverseny (2018. október 12.)

3. évfolyamon:

5. helyezett Ropifalók, csapat tagjai: Varga Dávid (3. a), Szabó Péter (3. a), Péter Boldizsár (3. a), Sárvári Ignác (3. a)
12. helyezett Sztárok, csapat tagjai: Kurdi László Márk (3. b), Győry Zsombor (3. b), Kiss-Jakab Árpád (3. b), Fujt Levente (3. b)
13. helyezett Bajnok csapat, csapat tagjai: Lennert János (3. a), Mazur Máté (3. a), Szász Nóra (3. a), Répási Olivér (3. a)
15. helyezett MATINÓK csapat tagjai: Maczkó Vince (3. a), Péter-Kiss Gergő (3. a), Barabás Dániel (3. a), Arbas-Socias Alen Carlos(3. a) felkészítő: Borók Beatrix

4. évfolyamon:

2. helyezett Számoló Zsenik, csapat tagjai: Debreczenyi Luca (4. a), Morvai Anna (4. a), Mészáros Barna (4. a), Orosz Zsófia Johanna (4. a)
13. helyezett Fejszámolók, csapat tagjai: Király Júlia Johanna (4. a), Mujzer Mirkó (4. a), Nagy Patrik (4. a), Szabó Adél (4. a) felkészítő: Horváthné Berta Éva

5. évfolyamon:
4. helyezett Bolyai négyes, csapat tagjai: Bors Ádám (5. a), Ekbauer Tamás (5. a), Kurucz Noémi (5. a), Vörös Csanád (5. a)
8. helyezett Paradoxon, csapat tagjai: Balogh Janka Nóra (5. a), Balogh Kincső (5. a), Frank Bálint (5. a), Vörös Zalán (5. a) felkészítők: Horváthné Berta Éva, Gyévai Iván

6. évfolyamon:
11. helyezett Matekos krapekok, csapat tagjai: Bulyáki Sebestyén (6. a), Soós Tamás Bálint (6. a), Széplaki Zéta Zoltán (6. a), Tislér Szabolcs Krisztián (6. a)
14. helyezett Számvadászok, csapat tagjai: Csomai Zsófia Rozi (6. a), Falus Eszter (6. a), Orosz Dorottya Boglárka (6. a), Varga Villő Kamilla (6. a) felkészítő: Somogyi Tímea

7. évfolyamon:
4. helyezett Győzünk, csapat tagjai: Bálint Balázs (7. a), Fogarassy Kristóf (7. a), Kiss Botond (7. a), Szabó Miklós (7. a)
6. helyezett HELF, csapat tagjai: Hanisch Hanna (7. a), Ekbauer Eszter (7. a), Engi Lilien (7. a), Nagy Flóra (7. a)
11. helyezett Nyertesek, csapat tagjai: Keserű Bese (7. a), Matusz Levente (7. a), Vranyecz Anna (7. b), Vranyecz Márton (7. b)
15. helyezett Kettő meg kettő, csapat tagjai: Morvai Emese (7. a), Lippert Júlia (7. a), Matusz Benedek (7. a), Rézműves Ádám (7. a) felkészítők: Gyévai Iván, Nagyné Czaun Marianna (7. a), Somogyi Tímea (7. b)

8. évfolyamon:
1. helyezett Kék n, csapat tagjai: Morvai Levente (8. a), Kovács Botond (8. a), Pituk Mátyás (8. a), Nagy Gergő (8. a)DÖNTŐS!
5. helyezett Esélytelenek, csapat tagjai: Dóra Gergő (8. a), Lázár Milán (8. a), Perlaky Áron (8. a), Pisch Tibor (8. a) felkészítő: Nagyné Czaun Marianna

országos döntő:

11. helyezett Kék n csapat

2.) Megyei Sudoku Bajnokság(2018. november 6-7.)

3. évfolyamon:
4. helyezett Varga Dávid (3. a)
hibátlan dolgozatot írt Szalay Júlia (3. a) felkészítő: Borók Beatrix

4. évfolyamon:
hibátlan dolgozatot írt Debreczenyi Luca (4. a) felkészítő: Horváthné Berta Éva

5. évfolyamon:
4. helyezett Bors Ádám (5. a)
hibátlan dolgozatot írt Koszorus Nóra (5. a) felkészítők: Horváthné Berta Éva, Gyévai Iván

6. évfolyamon:
3. helyezett Dobrovoczki Dominik (6. a)
5. helyezett Csomai Zsófia Rozi felkészítő: Somogyi Tímea

7. évfolyamon:
5. helyezett Vranyecz Márton (7. b)
hibátlan dolgozatot írt Engi Lilien (7. a) felkészítők: Somogyi Tímea (7. b), Gyévai Iván (7. a), Nagyné Czaun Marianna (7. a)

8. évfolyamon:
3. helyezett Czövek Benedek (8. a)
hibátlan dolgozatot írt Horváth Szabolcs (8. a) és Morvai Levente (8. a)  felkészítő: Nagyné Czaun Marianna

3.) Kecske Kupa Csapatverseny

1. forduló (2018. november 23.)

5. évfolyamon:
4. helyezett Abcissza csapat, tagjai: Ekbauer Tamás (5. a), Frank Bálint (5. a), Vörös Csanád (5. a), Vörös Zalán (5. a)
7. helyezett Gigamatekosok csapat, tagjai: Ángyán Lora Sára (5. a), Fazekas Effi (5. a), Kurucz Noémi (5. a), Miklós Hanga (5. a)
9. helyezett Szarva(s)okk csapat, tagjai: Breintenstein Benedek (5. a), Koszorus Nóra (5. a), Rédling Hanna(5. a), Szalai Anna Borka (5. a)
10. helyezett e-káposztában@ csapat, tagjai: Bors Ádám (5. a), Szalay Ákos (5. a), Papp Levente Áron (5. a), Varga Áron (5.a)
12. helyezett girl mathematik csapat, tagjai: Csizmadia Csenge Boróka (5. a), Sövegjártó Sára (5. a), Balogh Kincső (5. a), Balogh Janka Nóra (5.a) felkészítők: Horváthné Berta Éva, Gyévai Iván

6. évfolyamon:
3. helyezett Aranyemberek csapat, tagjai: Csomai Zsófia Rozi (6. a), Széplaki Zéta Zoltán (6. a), Dominyák András (6. a), Bulyáki Sebestyén (6. a)
6. helyezett Csillámpónik csapat, tagjai: Jánosi Laura (6. a), Varga Villő Kamilla (6. a), Deák Vanda (6. a), Orosz Dorottya (6. a)
9. helyezett MEEEEEK csapat, tagjai: Tislér Szabolcs (6. a), Tislér Márton (6. a), Soós Tamás (6. a), Tóth Máté (6. a)
16. helyezett LLL csapat, tagjai: Hutvágner Lili (6. ), Kis Liza (6. a), Ferhécz Lívia (6. a) felkészítő: Somogyi Tímea

7. évfolyamon:
1. helyezett Azonnal kitaláljuk csapat, tagjai: Bálint Balázs (7. a), Fogarassy Kristóf (7. a), Kiss Botond (7. a), Szabó Miklós (7. a)
10. helyezett 3+1 csapat, tagjai: Morvai Emese (7. a), Lippert Júlia (7. a), Matusz Levente (7. a)
11. helyezett Birkák csapat, tagjai: Keserű Bese (7.a ), Engi Lilien (7. a), Nagy Flóra (7. a), Vranyecz Anna (7. b)
13. helyezett Kecskék csapat, tagjai: Köller Zsófia (7. a), Borbás Laura (7. a), Matusz Benedek (7. a), Hanisch Hanna (7. a) felkészítők: Gyévai Iván, Nagyné Czaun Marianna, Somogyi Tímea

8. évfolyamon:
1. helyezett 4n csapat, tagjai: Kovács Botond (8. a), Morvai Levente (8. a), Nagy Gergő (8. a)
2. helyezett 5 csapat, tagjai: Hidvéghy Ádám (8. a), Czövek Benedek (8. a), Lázár Milán (8. a) felkészítő: Nagyné Czaun Marianna

2. forduló (2019. március 23.)

5. évfolyamon:
3. helyezett Abcissza csapat, tagjai: Ekbauer Tamás (5. a), Frank Bálint (5. a), Vörös Csanád (5. a), Vörös Zalán (5. a)
7. helyezett Gigamatekosok csapat, tagjai: Ángyán Lora Sára (5. a), Fazekas Effi (5. a), Kurucz Noémi (5. a), Miklós Hanga (5. a)
6. helyezett Szarva(s)okk csapat, tagjai: Breintenstein Benedek (5. a), Koszorus Nóra (5. a), Rédling Hanna(5. a), Szalai Anna Borka (5. a)
5. helyezett e-káposztában@ csapat, tagjai: Bors Ádám (5. a), Szalay Ákos (5. a), Papp Levente Áron (5. a), Varga Áron (5.a)
11. helyezett girl mathematik csapat, tagjai: Csizmadia Csenge Boróka (5. a), Sövegjártó Sára (5. a), Balogh Kincső (5. a), Balogh Janka Nóra (5.a) felkészítők: Horváthné Berta Éva, Gyévai Iván

6. évfolyamon:
2. helyezett Aranyemberek csapat, tagjai: Csomai Zsófia Rozi (6. a), Széplaki Zéta Zoltán (6. a), Dominyák András (6. a), Bulyáki Sebestyén (6. a) DÖNTŐS!
10. helyezett Csillámpónik csapat, tagjai: Jánosi Laura (6. a), Varga Villő Kamilla (6. a), Deák Vanda (6. a), Orosz Dorottya (6. a)
12. helyezett MEEEEEK csapat, tagjai: Tislér Szabolcs (6. a), Tislér Márton (6. a), Soós Tamás (6. a), Tóth Máté (6. a)
16. helyezett LLL csapat, tagjai: Hutvágner Lili (6. ), Kis Liza (6. a), Ferhécz Lívia (6. a) felkészítő: Somogyi Tímea

7. évfolyamon:
1. helyezett Azonnal kitaláljuk csapat, tagjai: Bálint Balázs (7. a), Fogarassy Kristóf (7. a), Kiss Botond (7. a), Szabó Miklós (7. a) DÖNTŐS!
8. helyezett 3+1 csapat, tagjai: Morvai Emese (7. a), Lippert Júlia (7. a), Matusz Levente (7. a)
6. helyezett Birkák csapat, tagjai: Keserű Bese (7.a ), Engi Lilien (7. a), Nagy Flóra (7. a), Vranyecz Anna (7. b)
10. helyezett Kecskék csapat, tagjai: Köller Zsófia (7. a), Borbás Laura (7. a), Matusz Benedek (7. a), Hanisch Hanna (7. a) felkészítők: Gyévai Iván, Nagyné
Czaun Marianna, Somogyi Tímea

8. évfolyamon:
1. helyezett 4n csapat, tagjai: Kovács Botond (8. a), Morvai Levente (8. a), Nagy Gergő (8. a) DÖNTŐS!
2. helyezett 5 csapat, tagjai: Hidvéghy Ádám (8. a), Czövek Benedek (8. a), Lázár Milán (8. a) felkészítő: Nagyné Czaun Marianna

országos döntő:

1. helyezett 4n csapat
4. helyezett Azonnal kitaláljuk csapat
14. helyezett Aranyemberek csapat

4.) Megyei Matematikaverseny (2018. november 19.)

3. évfolyamon:
3. helyezett Varga Dávid (3. a) felkészítő: Borók Beatrix

4. évfolyamon:
2. helyezett Morvai Anna (4. a)
8. helyezett Molnár Lilla (4. a) felkészítő: Horváthné Berta Éva

5. évfolyamon:
2. helyezett Bors Ádám(5. a) 
3. helyezett Koszorus Nóra (5. a) 
5. helyezett Frank Bálint (5. a) 
8. helyezett Szalai Anna Borka (5. a) felkészítők: Horváthné Berta Éva, Gyévai Iván

6. évfolyamon:
1. helyezett Széplaki Zéta Zoltán (6. a)
5. helyezett Csomai Zsófia Rozi (6. a)
6. helyezett Tislér Szabolcs (6. a)
7. helyezett Dominyák András (6. a)
9. helyezett Soós Tamás (6. a) felkészítő: Somogyi Tímea

7. évfolyamon:
1. helyezett Bálint Balázs (7. a) Meghívást kapott a Nemzetközi Magyar Matematikaversenyre.
2. helyezett
Fogarassy Kristóf (7. a)
3. helyezett Matusz Levente(7. a) felkészítők: Gyévai Iván, Nagyné Czaun Marianna

8. évfolyamon:
1. helyezett Morvai Levente (8. a) Meghívást kapott a Nemzetközi Magyar Matematikaversenyre. felkészítő: Nagyné Czaun Marianna

5.) Zrínyi Ilona Matematikaverseny (2019. február 15.)

megyei forduló:

egyéni eredmények:

2. évfolyamon:
2. helyezett Ecsédi Tamás (2. a) DÖNTŐS!
3. helyezett Hunyady Zita (2. a)
4. helyezett Széplaki Zina Zara (2. b)
13. helyezett Ochtinszky Áron (2. b)
18. helyezett Engi Dániel (2. a)
29. helyezett Bielik Ádám (2. b) felkészítők: Borók Beatrix (2. b), Szalai Szilvia (2. a)

3. évfolyamon:
5. helyezett Kurdi László Márk (3. b)
6. helyezett Péter Boldizsár (3. a)
11. helyezett Fujt Levente (3. b)
28. helyezett Varga Dávid (3. a) felkészítő: Borók Beatrix

4. évfolyamon:
1. helyezett Morvai Anna (4. a) DÖNTŐS!
3. helyezett Mészáros Barna (4. a)
7. helyezett Polt Regina (4. a)
8. helyezett Kórusz Sándor József (4. a)
9. helyezett Deák Tekla (4. a)
21. helyezett Lennert Kíra (4. a)
26. helyezett Nagy Patrik (4. a)
28. helyezett Hirt Zsombor (4. a) felkészítő: Horváthné Berta Éva

5. évfolyamon:
1. helyezett Bors Ádám (5. a) DÖNTŐS!
3. helyezett Frank Bálint (5. a)
4. helyezett Vörös Zalán (5. a)
5. helyezett Vörös Csanád (5. a)
7. helyezett Koszorus Nóra (5. a)
11. helyezett Kurucz Noémi (5. a) felkészítők: Horváthné Berta Éva, Gyévai Iván

6. évfolyamon:
5. helyezett Dominyák András (6. a)
6. helyezett Széplaki Zéta Zoltán (6. a)
9. helyezett Orosz Dorottya Boglárka (6. a)
10. helyezett Soós Tamás Bálint (6. a)
11. helyezett Tislér Szabolcs Krisztián (6. a)
13. helyezett Csomai Zsófia Rozi (6. a)
16. helyezett Bulyáki Sebestyén (6. a)
17. helyezett Király Márton Bonifác (6. a)
19. helyezett Agárdi Attila (6. a) felkészítő: Somogyi Tímea

7. évfolyamon:
1. helyezett Fogarassy Kristóf (7. a) DÖNTŐS!
3. helyezett Bálint Balázs (7. a)
10. helyezett Matusz Levente (7. a)
11. helyezett Engi Lilien (7. a)
13. helyezett Nagy Flóra (7. a)
18. helyezett Matusz Benedek (7. a)
19. helyezett Hanisch Hanna (7. a)
21. helyezett Rézműves Ádám (7. a)
25. helyezett Nagy Zsombor (7. a) felkészítők: Gyévai Iván, Nagyné Czaun Marianna

8. évfolyamon:
2. helyezett Morvai Levente Mátyás (8. a)
4. helyezett Kovács Botond Bence (8. a)
5. helyezett Pituk Mátyás (8. a)
6. helyezett Hamburger Zsombor Pál (8. a)
23. helyezett Lázár Milán (8. a) felkészítő: Nagyné Czaun Marianna

csapatban:
2. évfolyam 1. helyezett
3. évfolyam 2. helyezett
4. évfolyam 1. helyezett
5. évfolyam 1. helyezett
6. évfolyam 1. helyezett
7. évfolyam 1. helyezett
8. évfolyam 1. helyezett

Iskolánk ismét elnyerte "Veszprém megye legeredményesebb általános iskolája" címet

országos döntő:

11. helyezett Ecsédi Tamás
28. helyezett Morvai Anna
12. helyezett Bors Ádám
32. helyezett Fogarassy Kristóf

1. helyezett Veszprémi Kossuth Lajos Általános Iskola, egyben elnyerte a "Legeredményesebb vidéki általános iskolának" járó vándorserleget.

6.) Bátaszéki Matematikaverseny (2019. március 22.)

3. évfolyamon:

Péter Boldizsár (3. a) 2. helyezett felkészítő: Borók Beatrix

4. évfolyamon:

Morvai Anna (4. a) 1. helyezett felkészítő: Horváthné Berta Éva

5. évfolyamon:

Bors Ádám (5. a) 10. helyezett

Vörös Csanád (5. a) a 13. helyezett

Frank Bálint (5. a) 20. helyezett Felkészítő: Horváthné Berta Éva

7. évfolyamon:

Fograssy Kristóf (7. a) 10. helyezett felkészítők: Gyévai Iván és Nagyné Czaun Marianna

8. évfolyamon:

Morvai Levente (8. a) 21. helyet helyezett felkészítő: Nagyné Czaun Marianna

7.) Varga Tamás matematikaverseny

megyei forduló:

7. évfolyamon:
1. helyezett Fogarassy Kristóf (7. a) DÖNTŐS!
2. helyezett Bálint Balázs (7. a) DÖNTŐS!
7. helyezett Matusz Levente (7. a) felkészítők: Gyévai Iván, Nagyné Czaun Marianna

8. évfolyamon:
1. helyezett Morvai Levente (7. a) DÖNTŐS!
2. helyezett Pituk Mátyás (7. a) felkészítő: Nagyné Czaun Marianna

országos forduló:

10. helyezett Fogarassy Kristóf
5. helyezett Morvai Levente

8.) XI Tankerületi Logikaverseny

2. évfolyamon:
2. helyezett
Ecsédi Tamás (2. a),
8. helyezett
Sárfi Csanád (2. b)
9. helyezett Hunyady Zita
(2. a) felkészítő: Szalai Szilvia (2. a), Borók Beatrix (2.b)

3. évfolyamon:
4. helyezett
Péter Boldizsár (3. a)
10. helyezett
Kurdi László (3. b)
11. helyezett Németh Dominik (3. a) felkészítő: Borók Beatrix

4. évfolyamon:
7. helyezett
Kónya Panna (4. a)
12. helyezett
Kórusz Sándor (4. a) felkészítő: Horváthné Berta Éva

5. évfolyamon:
2
. helyezett
Vörös Csanád (5. a)
5. helyezett Varga Áron (5. a)
13. helyezett Balogh Janka (5. a) felkészítők: Horváthné Berta Éva, Gyévai Iván

6. évfolyamon:
6.
helyezett Soós Tamás (6. a)
6
. helyezett Széplaki Zéta (6. a)
8. helyezett Dominyák András (6. a) felkészítő: Somogyi Tímea

7. évfolyamon:
6. helyezett
Matusz Benedek (7. a)
8. helyezett Szabó Miklós (7. a)
10. helyezett Gfellner Benedek (7. a) felkészítő: Gyévai Iván,
Nagyné Czaun Marianna

9.) Kalmár László Matematikaverseny (2019. március 23.)

3. évfolyamon:

1. helyezett Péter Boldizsár (3. a) DÖNTŐS!
2. helyezett Lennert János (3. a) 
3. helyezett Kiss-Jakab Árpád (3. a) felkészítő: Borók Beatrix

4. évfolyamon:
1. helyezett
Morvai Anna(4. a)  DÖNTŐS! felkészítő: Horváthné Berta Éva

5. évfolyamon:
1. helyezett Vörös Csanád (5. a) DÖNTŐS!
2. helyezett Bors Ádám (5. a) DÖNTŐS! felkészítők: Horváthné Berta Éva, Gyévai Iván

7. évfolyamon:
1. helyezett Fogarassy Kristóf (7. a) DÖNTŐS!
2. helyezett Bálint Balázs (7. a)
3. helyezett Matusz Levente (7. a) felkészítők: Gyévai Iván, Nagyné Czaun Marianna

8. évfolyamon:
1. helyezett Morvai Levente (8. a) DÖNTŐS!
2. helyezett Pituk Mátyás (8. a)
3. helyezett Kovács Botond (8. a) felkészítő: Nagyné Czaun Marianna

országos döntő:

2. helyezett Péter Boldizsár (3. a)
7. helyezett Morvai Anna (4. a)
9. helyezett Vörös Csanád (5. a)
12. helyezett Bors Ádám (5. a)
13. helyezett Fogarassy Kristóf (7. a) és Morvai Levente (8. a)

10.) Gárdonyi Országos Logikaverseny (2019. április 24-25.)

1-2. évfolyamon:
3. helyezett
Széplaki Zina Zara (2. b), felkészítője Borók Beatrix

5-6. évfolyamon:
1. helyezett Vörös Csanád (5. a)
6
. helyezett Vörös Zalán (5. a), felkészítőik Horváthné Berta Éva és Gyévai Iván

7-8. évfolyamon:
1. helyezett Fogarassy Kristóf (7. a)
7. helyezett Bálint Balázs (7. a)
1
2. helyezett Matusz Levente (7. a)
17.helyezett Nagy Flóra (7. a) felkészítőik Gyévai Iván, Nagyné Czaun Marianna

11.) Kenguru Matematikaverseny (2019. március 21.)

2. évfolyamon:
2. helyezett Ecsédi Tamás (2. a)
12. helyezett Széplaki Zina Zara (2. b)
13. helyezett Hunyady Zita (2. a)
13. helyezett Molnár Vanda (2. a) felkészítők: Szalai Szilvia (2. a), Borók Beatrix (2. b)

3. évfolyamon:
6. helyezett Péter Boldizsár (3. a)
12. helyezett Varga Dávid (3. a)
14. helyezett Lennert János (3. a) felkészítő: Borók Beatrix

4. évfolyamon:
16. helyezett Nagy Patrik (4. a)
35. helyezett Molnár Lilla (4. a)
42. helyezett Hirt Zsombor (4. a) felkészítő: Horváthné Berta Éva

5. évfolyamon:
1. helyezett Frank Bálint (5. a)
11. helyezett Bors Ádám (5. a)
15. helyezett Vörös Zalán (5. a)
16. helyezett Kurucz Noémi (5. a)
20. helyezett Vörös Csanád (5. a)
22. helyezett Koszorus Nóra (5. a) felkészítők: Horváthné Berta Éva, Gyévai Iván

12.) Sziporka országos tanulmányi verseny

2. helyezett Széplaki Zina Zara (2. b) felkészítő: Borók Beatrix

13.) Nemzetközi Magyar Matematika Verseny (2019. május 1-4.)

2. helyezett Morvai Levente (8. a) 
3. helyezett Fogarassy Kristóf (7. a)
Dicséretben részesült Bálint Balázs (7. a) felkészítők: Gyévai Iván, Nagyné Czaun Marianna
14.) Medve Szabadtéri Matematikaverseny (2019. május 11.)

Medvebocs kategória:

Arany minősítést kapott:
11. helyezett Eszenyi Mór (6. a), Dominyák András (6. a), Vándor Botond (6. a)
27. helyezett Csizmadia Csenge (5. a), Koszorus Nóra (5. a), Rédling Hanna (5. a)
30. helyezett Ekbauer Tamás (5. a), Tóth Kristóf (5. a), Bors Ádám (5. a)
34. helyezett Vörös Csanád (5. a), Vörös Zalán (5. a), Frank Bálint (5. a)
53. helyezett Széplaki Zéta (6. a), Tislér Márton (6. a), Bulyáki Sebestyén (6. a)

Ezüst minősítést kapott:
62. helyezett Ángyán Lora (5. a), Kurucz Noémi (5. a), Fazekas Effi (5. a)
92. helyezett Soós Tamás (6. a), Tislér Szabolcs (6. a), Tóth Máté (6. a)
95. helyezett Ferhécz Lívia (6. a), Varga Villő (6. a), Orosz Dorottya (6. a)
99. helyezett Holczinger Ádám (6. a), Jámbor Kristóf (6. a), Dobrovoczky Dominik (6.a)

Kismedve kategória:

Arany minősítést kapott:
1. helyezett Bálint Balázs (7, a), Fogarassy Kristóf (7. a), Szabó Miklós (7. a) DÖNTŐS!
2. helyezett Morvai Levente (8. a), Hamburger Zsombor (8. a), Pituk Mátyás (8. a) DÖNTŐS!

felkészítők: Horváthné Berta Éva (5. a), Somogyi Tímea (6. a), Gyévai Iván (5. a, 7. a), Nagyné Czaun Mariann (7. a, 8. a)

országos döntő:

1. helyezett Bálint Balázs (7, a), Fogarassy Kristóf (7. a), Szabó Miklós (7. a)

14.) Tudásbajnokság

2. helyezett Ecsédi Tamás (2. a)
3. helyezett Széplaki Zina (2. b)
9. helyezett Lennert János (3. a)
5. helyezett Börczi Boglárka (4. b)
8. helyezett Stummer Lóránt (4. b)
1. helyezett Széplaki Zéta (6. a) DÖNTŐS! felkészítők: Szalai Szilvia (2. a), Borók Beatrix (2. b, 3. a), Csatlós Melinda (4. b), Somogyi Tímea (6. a)

SPORT

Atlétika

1.) Köztársaság Kupa (2018. szeptember 27.)

Burai Bence (8. a) Kislabdahajítás 1. helyezett
Burai Bence (8. a) 100 m síkfutás 1. helyezett
Szabó Ákos (8. a) Kislabdahajítás 1. helyezett
Vojnity Viktor(8. a) Távolugrás 1. helyezett felkészítő: Gyévai Iván

2.) Atlétika Diákolimpia (2019. május 8-9.)

IV. korcsoport

1. helyezett Szabó Ákos (8. a) kislabdahajításban. Meghívást kapott az országos döntőre.
2. helyezett 4X100 m-es váltóban Szabó Ákos (8. a), Vojnity Viktor (8. a), Burai Bence (8. a) és Lükő Martin (8. a) felkészítő: Gyévai Iván

Összetett versenyben
1. helyezett csapat tagjai: Szabó Ákos (8. a), Vojnity Viktor (8. a), Burai Bence (8. a), Lükő Martin (8. a), Luthár Botond (8. b) és Báder Barnabás (8. b). Meghívást kaptak az országos döntőre.
Egyénileg 2. helyezett Burai Bence, 3. helyezett Vojnity Viktor. felkészítők: Gyévai Iván, Szijj Gábor

országos döntő:

7. helyezett csapat tagjai:  Vojnity Viktor (8. a), Burai Bence (8. a), Lükő Martin (8. a), Luthár Botond (8. b) és Báder Barnabás (8. b)

3.) BAFIT (Zánka, 2019. május 24.)

3. helyezett Szokolai Patrik (8. b) felkészítő: Szijj Gábor


Birkózás

1.) Szabadfogású diákolimpia területi döntő

Jámbor Kristóf (6. a) 3. helyezett
Jámbor Levente (4. b) 5. helyezett

Kézilabda

1.) Diákolimpia megyei döntő (2019. május 2.)

2. helyezett csapat tagjai: Szabó Ákos (8. a), Burai Bence (8. a), Luthár Botond (8. a), Báder Barnabás (8. a), Benain Alex (8. b), Majczán Dávid (8. b), Lázár Milán (8. a), Hamburger Zsombor (8. a), Mészáros Gyula (8. a), Soós Márk (7. b) és Nagy Benedek (7. b) felkészítő: Gyévai Iván

Sakk

1. Megyei Egyéni Sakk Diákolimpia (2019. február 23., Ajka)

1. helyezett Meilinger Vivien (2. b)

2. Egyéni Sakk Diákolimpia országos döntő (2019. április 5-7., Miskolc)

10. helyezett Meilinger Vivien (2. b)

Szumó

1.) Szumó Európa Bajnokság (2018. november, Rakvere)

Nagy Gergő (8. a) 3. helyezett

Úszás

1.) Colonia Claudia Sabariensum Kupa 4. forduló (2018. november)

Áment Balázs (8. a) 100 m mellúszásban 2. helyezett

2.) 16. Claudius Kupa (Szombathely, 2018. november)

Áment Balázs (8. a) 200 m mellúszásban 1. helyezett
Áment Balázs
(8. a) 100 m mellúszásban 2. helyezett


TERMÉSZETTUDOMÁNY

 

1.) Bolyai Természettudományos csapatverseny (2019. február 8.)

5. évfolyamon:
8. helyezett Dermesztő Termeszek csapat, tagjai Koszorus Nóra (5. a), Rédling Hanna (5. a), Miklós Hanga (5. a), Vörös Csanád (5. a)
25. helyezett Kert-ÉSZEk csapat, tagjai Vörös Zalán (5. a), Szalai Anna (5. a), Bors Ádám (5. a), Ekbauer Tamás (5. a) felkészítő: Zsámár Gyöngyi

6. évfolyamon:
24 helyezett Bogarasok csapat, tagjai Holczinger Ádám (6. a), Tobak Milán (6. a), Vándor Botond (6. a) felkészítő: Zsámár Gyöngyi

7. évfolyamon:
4. helyezett Term-Eszek csapat, tagjai Szaksz Réka (7. a), Lippert Júlia (7. a), Gazsi Rebeka (7. a), Ekbauer Eszter (7. a)
6. helyezett Pockok csapat, tagjai Bálint Balázs (7. a), Kiss Botond (7. a), Fogarassy Kristóf (7. a), Szabó Miklós (7. a)
29. helyezett Pöttyös sünök csapat, tagjai Keserű Bese (7. a, Nagy Flóra (7. a), Darida Csenge (7. a), Magi Réka (7. a) felkészítők: Győriné Rapp Erzsébet, Mészöly János, Zsámár Gyöngyi

8. évfolyamon:
1. helyezett 4n csapat, tagjai Morvai Levente (8. a), Kovács Botond (8. a), Lázár Milán (8. a), Áment Balázs (8. a) felkészítők: Győriné Rapp Erzsébet, Mészöly János, Zsámár Gyöngyi DÖNTŐS!

országos döntő

1. helyezett 4n csapat

2.) Tudásbajnokság

Környezetismeret:
3. helyezett Hunyady Zita (2. a)
3. helyezett Győry Zsombor (3. b) 
7. helyezett
Sulyok Csanád (3. b)
3. helyezett Szabó Hanna (4. b)
5. helyezett Paska Zsolt (4. b)
7. helyezett Orbán Liliána (4. b) felkészítők: Szalai Szilvia (2. a), Szedlákné Mészáros Emőke (3. b), Csatlós Melinda (4. b)
3.) BAFIT (Zánka, 2019. május 24.)
"Kalandtúrára fel" - kincskereső geotúra
2. helyezett Darida Csenge (7. b) és Magi Réka (7. b) felkészítő: Győriné Rapp Erzsébet

 

 

TÖRTÉNELEM

1.) A Nagy Háború nyomában (2018. október 25.)

3. helyezett csapat tagjai Hanisch Hanna (7. a), Keserű Bese (7. a), Nagy Flóra (7. a), Szaksz Réka (7. a)
6. helyezett csapat tagjai Borbás Laura (7. a), Gazsi Rebeka (7. a), Fürst Máté (7. a), Nepusz Katinka (7. a) felkészítő: Somogyi Csaba

2.) Kálti Márk Történelemverseny (2019. május 26.)

3. helyezett Vörös Zalán (5. a)
6. helyezett Vörös Csanád (5. a) felkészítő: Gaálné Szax Éva

3.) Tudásbajnokság

1. helyezett Széplaki Zéta (6. a)  DÖNTŐS! felkészítő: Somogyi Csaba

EGYÉB

1.) "Egészség útja" rendezvény (2018. szeptember 22.)

"Szellem és test egysége" sportversenyen 2. helyezést elért csapat tagjai: Börczi Boglárka (4. b), Zsebe Ákos (4. b), Tóth Gábor (4. b), Kis Máté (4. b), Jámbor Levente (4. b), Ferhécz Balázs (4. b), Stummer Lóránt (4. b), Eszenyi Szófia Róza (4. a), Ferhécz Lívia (6. a), Jámbor Kristóf (6. a) és Stummer Sebestyén (1. b).

2.) OTP Fáy Alapítvány OK Projekt vetélkedő (2019. április 29.)

1. helyezett csapat tagjai: Kovács Botond (8. a), Morvai Levente (8. a) és Pituk Mátyás (8. a) felkészítő: Gaálné Szax Éva

Módosítás dátuma: 2019. június 04. kedd, 15:46