Veszprémi Kossuth Lajos Általános Iskola

  • A betűméret növelése
  • Alapértelmezett betűméret
  • A betűméret csökkentése

OTP Fáy András Alapítvány- OK Vetélkedő 2019

E-mail Nyomtatás PDF

Az OTP Fáy András Alapítvány által szervezett Pénzügyi, gazdasági, gazdálkodási, edukációs és ismeretterjesztő program elődöntőjén vettek részt iskolánk 8. a osztályának tanulói a győri Olimpiai Sportcsarnokban.
A csapat az első helyen végzett. Így a Kovács Botond Bence, Morvai Levente Mátyás és Pituk Mátyás 2019. április 29-én képviselhette iskolánkat a verseny döntőjén, ahol szintén első helyezést értek el. A versenyen készült képek itt tekinthetők meg.
Gratulálunk! A diákokat Gaálné Szax Éva készítette fel.


Módosítás dátuma: 2019. május 08. szerda, 08:32  

Alapítványunk

Köszönjük, ha adója 1%-át a
Kossuth Iskoláért Alapítvány
javára ajánlja fel!

Részletek...

Statisztika

Tagok : 6574
Tartalom : 1838
Webcímek : 41
Tartalom találatai : 5460767