Veszprémi Kossuth Lajos Általános Iskola

  • A betűméret növelése
  • Alapértelmezett betűméret
  • A betűméret csökkentése

Tudásbajnokság 2019

E-mail Nyomtatás PDF

2019. április 10-én rendezték meg a Tudásbajnokság megyei fordulóját, ahol Győry Zsombor (3. b), Morvai Anna (4. a), Miklós Hanga (5. a) Irodalom-Szövegértés, Ecsédi Tamás (2. a), Felsőbányai Borbála (3. b), Mészáros Barna (4. a), Kórusz Sándor (4. a) Anyanyelv, Széplaki Zéta (6. a)  Matematika és Történelem tantárgyól megyei 1. helyezést ért el. Mindannyian meghívást kaptak az országos döntőre, amit június 1-én rendeznek meg Szegeden.

Gratulálunk! Sok sikert az országos döntőben!

Megyei fordulón elért eredmények:

 

 

Anyanyelv:

3. helyezett Stummer Sebestyén (1. b)
1. helyezett Ecsédi Tamás (2. a) DÖNTŐS!
10. helyezett Széplaki Zina (2. b)
1. helyezett Felsőbányai Borbála (3. b) DÖNTŐS!
2. helyezett Győry Zsombor (3. b) 
3. helyezett Kiss-Jakab Árpád (3. b)
7. helyezett Tán Lili (3. a)
9. helyezett Lennert János (3. a)
1. helyezett Mészáros Barna (4. a) DÖNTŐS!
1. helyezett
Kórusz Sándor (4. a) DÖNTŐS!
4. helyezett Molnár Lilla (4. a)
9. helyezett Hirt Zsombor (4. a)
felkészítők: Szedlákné Mészáros Emőke (2. a, 3. b), Vajainé Baranyai Beatrix (3. a), Port Márta (4. a)
Irodalom-Szövegértés:
7. helyezett Hunyady Zita (2. a)
1. helyezett Győry Zsombor (3. b) DÖNTŐS!
2. helyezett Tán Lili (3. a)
1. helyezett Morvai Anna (4. a) DÖNTŐS!
6. helyezett Börczi Boglárka (4. b)
1. helyezett Miklós Hanga (5. a) DÖNTŐS! felkészítők:  Szedlákné Mészáros Emőke (2. a, 3. b), Vajainé Baranyai Beatrix (3. a), Port Márta (4. a), Baranyai Zsuzsanna (4. b), Nagy Judit (5. a)

Környezetismeret:
3. helyezett Hunyady Zita (2. a)
3. helyezett Győry Zsombor (3. b) 
7. helyezett
Sulyok Csanád (3. b)
3. helyezett Szabó Hanna (4. b)
5. helyezett Paska Zsolt (4. b)
7. helyezett Orbán Liliána (4. b) felkészítők: Szalai Szilvia (2. a), Szedlákné Mészáros Emőke (3. b), Csatlós Melinda (4. b)
Matematika:
2. helyezett Ecsédi Tamás (2. a)
3. helyezett Széplaki Zina (2. b)
9. helyezett Lennert János (3. a)
5. helyezett Börczi Boglárka (4. b)
8. helyezett Stummer Lóránt (4. b)
1. helyezett Széplaki Zéta (6. a) DÖNTŐS! felkészítők: Szalai Szilvia (2. a), Borók Beatrix (2. b, 3. a), Csatlós Melinda (4. b), Somogyi Tímea (6. a)

Történelem:
1. helyezett
Széplaki Zéta (6. a)  DÖNTŐS! felkészítő: Somogyi Csaba
Módosítás dátuma: 2019. május 27. hétfő, 18:28  

Alapítványunk

Köszönjük, ha adója 1%-át a
Kossuth Iskoláért Alapítvány
javára ajánlja fel!

Részletek...

Statisztika

Tagok : 868
Tartalom : 1530
Webcímek : 41
Tartalom találatai : 3401613