Veszprémi Kossuth Lajos Általános Iskola

  • A betűméret növelése
  • Alapértelmezett betűméret
  • A betűméret csökkentése

Tanévzáró ünnepély 2019

E-mail Nyomtatás PDF

Iskolánk tanévzáró ünnepélyét 2019. június 15-én tartottuk, ahol az iskolai hagyományok szerint a ballagás alkalmával a 8. osztályos diákjaink utoljára járták végig az iskola épületét. Végzős diákjaink közül többen elismerésben részesültek, melyek itt olvashtók.
71 kítűnő tanulónk könyvjutalmat kapott. Átadásra került a Diákönkormányzat által odaítélt Év tanulója, Év diákja díj. Díjaztuk a kompetenciamérésen legeredményesebben szereplő tanulókat, illetve átadásra kerültek a Mategye által küldött oklevelek is. A díjazott tanulók névsora itt olvasható.
Az ünnepélyen Bierman Béla készített fényképeket, melyek itt tekinthetők meg.

Módosítás dátuma: 2019. június 25. kedd, 09:31  

Alapítványunk

Köszönjük, ha adója 1%-át a
Kossuth Iskoláért Alapítvány
javára ajánlja fel!

Részletek...

Statisztika

Tagok : 6182
Tartalom : 1619
Webcímek : 41
Tartalom találatai : 4088335