Országos döntőbe jutottak! (friss)

ImageA közeljövőben rendezik meg több verseny országos döntőjét.
A következő tanulók értek el iskolánkból olyan teljesítményt egy verseny megyei fordulóján, hogy meghívást kapjanak az országos döntőre:

Bod Péter Könyvtárhasználati Versenyen Szalai Enikő (7. b), felkészítője: Battyányiné Nagy Lívia.

Dr. Szabó Miklós Szövegértési Versenyen Stéger Zsolt (7. a), felkészítője: Nagyné Dömös Erika.

Országos Közlekedésismereti Versenyen Hajdara Tamás (4. a). Felkészítője: Kercsó Zsuzsanna

Bátaszéki Matematikaversenyen Nagy Kartal (5. a), felkészítője: Nagyné Czaun Mariann és Nagy Luca Sára (6. a), felkészítője: Szentes Katalin.

Varga Tamás matematikaversenyen Juhász Zoltán (7. a), Széplaki Máté (7. a), Horváth Rudolf (7. a). Felkészítőjük: Cz. Nagyné Bándi Klára

Zrínyi Ilona matematikaversenyen Péter Veronika (3. a), Nagy Kartal (5. a), Tahin Ákos (5. a),  Horváth Rudolf (7. a). Felkészítőjük: Sólyom Istvánné, Nagyné Czaun Mariann és Cz. Nagyné Bándi Klára.

Módosítás dátuma: 2009. március 11. szerda, 21:29

Tartalom : 2071