Veszprémi Kossuth Lajos Általános Iskola

  • A betűméret növelése
  • Alapértelmezett betűméret
  • A betűméret csökkentése

Versenyeredmények a 2019/2020-as tanévben

E-mail Nyomtatás PDF

Versenyeredmények a 2019/20-as tanévben

 

ANGOL

1.) Autumn in the English-Speaking Countries angol csapatverseny

8. helyezett (200 csapatból) Varga Dóra Boglárka (5. a), Vizi Janka (5. a), Fehér Bianka (5. a) felkészítő: Csomor-Mészáros Judit

2.) A „Christmas is all around” karácsonyi levelezős angol versenyen (70 csapatból):

„Starter” szinten:
18. helyezett Varga Dóra Boglárka (5. a), Vizi Janka (5. a), Fehér Bianka (5. a)
35. helyezett Kővári Zoé (5. b), Lázár Abigél Róza (5. b), Orbán Liliána (5. b), Pesti Rozi Anna (5. b) 
37. helyezett Nagy Tamás Áron (6. b), Hicsár Bianka (6. b), Horváth Flóra (6. b), Gáspár Menyhért Boldizsár (6.b) 
38. helyezett Tara Zsófia (5. b), Czvetkó Luca (5. b), Stummer Lóránt (5. b)
41. helyezett Kauker Elena (6. b), Simkó Rebeka Flóra (6. b), Pataki Luca (6. b) felkészítők: Csomor-Mészáros Judit, Varga Balázsné Hauzer Hajnalka

„Kids” szinten:
14. helyezett Koszorus Nóra (6. a), Balogh Janka Nóra (6. a), Rédling Hanna (6. a), Frank Bálint (6. a)
32. helyezett Szalay Ákos (6. a), Varga Áron (6. a), Papp Levente Áron (6. a) felkészítő: Csomor-Mészáros Judit

MAGYAR

1.) Bolyai Anyanyelvi Csapatverseny (2019. november 8.)

3. évfolyamon:

7. helyezett a Nyelvhősök csapat, tagjai: Nagy Boglárka (3. b), Meilinger Vivien (3. b), Kórusz Róbert (3. b), Bielik Ádám (3. b)
10. helyezett a Nyelvtörők csapat, tagjai: Széplaki Zina (3. b), Czvetkó Levente (3. b), Sárfi Csanád (3. b), Keserű Zsombor (3. b)
15. helyezett a Pontvadászok csapat, tagjai: Ecsédi Tamás (3. a), Hunyady Zita (3. a), Engi Dániel (3. a), Mezriczky Aurél (3. a)
17. helyezett a Pontgyűjtők csapat, tagjai: Szokolai Diána (3. a), Molnár Vanda (3. a), Palotás Petra (3. a), Bachstädt Hanna (3. a) felkészítők: Vajainé Baranyai Beatrix (3. b), Szedlákné Mészáros Emőke (3. a)

4. évfolyamon:

3. helyezett a Veszprémi Eszesek csapat, tagjai: Varga Dávid (4. a), Szabó Péter (4. a), Mayer Bence (4. a), Lennert János (4. a)
8. helyezett a Magyar ászok csapat, tagjai: Győry Zsombor (4. b), Bielik Réka (4. b), Bartalos Amira (4. b), Kiss-Jakab Árpád (4. b)
15. helyezett a Négyes Csajok csapat, tagjai: Bánhidi Bíborka (4. a), Tán Lili (4. a), Keszei Fanni (4. a), Nagy Petra (4. a)
16. helyezett a Villám csapat, tagjai: Fujt Levente (4. b), Felsőbányai Borbála (4. b), Tóth Rebeka (4. b), Jánó Zsigmond (4. b) felkészítők:  Vajainé Baranyai Beatrix (4. a), Szedlákné Mészáros Emőke (4. b)

5. évfolyamon:

12. helyezett a Szófargók csapat, tagjai: Debreczenyi Luca (5. a), Orosz Zsófia Johanna (5. a), Morvai Anna (5. a), Mészáros Barna (5. a) felkészítő: Nádler-Somogyi Laura

6. évfolyam:

1. helyezettSzófaló faló csapat, tagjai: Ekbauer Tamás (6. a), Bors Ádám (6. a), Vörös Zalán (6. a), Szalai Anna Borka (6. a) DÖNTŐS!
7. helyezett a Betűcserkészek csapat, tagjai: Vörös Csanád (6. a), Miklós Hanga (6. a), Rédling Hanna (6. a), Koszorus Nóra (6.a)
14. helyezett a Leesett a tantusz! csapat, tagjai: Csizmadia Csenge Boróka (6. a), Balogh Janka Nóra (6. a), Balogh Kincső (6.a), Breintenstein Benedek (6. a)
felkészítő: Nagy Judit

8. évfolyamon:

4. helyezett a Terépcsecső csapat, tagjai: Bálint Balázs (8. a), Fogarassy Kristóf (8. a), Hanisch Hanna (8. a), Szaksz Réka Dorottya (8. a)
5. helyezett az Anonymus csapat, tagjai: Darida Csenge(8. b), Rasztovics Dóra (8. b), Vas Anilla (8. b), Vranyecz Anna Judit (8. b)
8. helyezett az A nalfabéták csapat, tagjai: Ekbauer Eszter (8. a), Engi Lilien (8. a), Keserű Zalán Bese (8. a), Nagy Flóra (8. a)
12. helyezett a Krumplipaprikás papri csapat, tagjai: Gfellner Benedek (8. a), Kiss Botond (8. a), Nagy Zsombor Benedek (8. a), Szabó Miklós (8. a) felkészítő: Nádler-Somogyi Laura

2.) Lotz János szövegértési és helyesírási verseny (2020. január 23.)

megyei forduló:

4. évfolyamon:

1. helyezett Bielik Réka (4. b) DÖNTŐS!
2. helyezett Bartalos Amira (4. b) DÖNTŐS!
3. helyezett Tóth Rebeka (4. b) DÖNTŐS!
4. helyezett Győry Zsombor (4. b)
5. helyezett Nagy Petra (4. b)
6. helyezett Varga Dávid (4. b)
7. helyezett Lennert János (4. b)
8. helyezett Tán Lili (4. b)
9. helyezett Felsőbányai Borbála (4. b) felkészítők: Szedlákné Mészáros Emőke (4. b), Vajainé Baranyai Beatrix (4. a)

7. évfolyamon:

1. helyezett Agárdi Attila (7. a) DÖNTŐS! felkészítő: Nagy Judit

8. évfolyamon:

1. helyezett Szaksz Réka (8. a) DÖNTŐS!
2. helyezett Nagy Flóra (8. a) DÖNTŐS!
3. helyezett Fogarassy Kristóf (8. a) DÖNTŐS!
4. helyezett Bálint Balázs (8. a)
5. helyezett Engi Lilien (8. a)
6. helyezett Hanish Hanna (8. a)
7. helyezett Morvai Emese (8. a)
9. helyezett Friss Enikő (8. a)
10. helyezett Kiss Botond (8. a) felkészítő: Nádler-Somogyi Laura

3.) Arany János Anyanyelvi verseny (2020. március 22.)

2. helyezett Mészáros Barna (5. a) felkészítő: Nagy Judit, Nádler-Somogyi Laura
9. helyezett Bors Ádám (6. a) felkészítő: Nagy Judit
3. helyezett Orosz Dorottya (7. a) felkészítő: Nagy Judit

MATEMATIKA
1.) Logika Csapatverseny (2019. október 16., Balatonfüred)

5-6. évfolyamon 2. helyezett csapat tagjai: Morvai Anna (5. a),  Bors Ádám (6. a), Kurucz Noémi (6. a) felkészítők: Horváthné Berta Éva, Nagyné Czaun Marianna
7-8. évfolyamon 7. helyezett csapat tagjai: Falus Eszter (7. a), Széplaki Zéta Zoltán (7. a), Fogarassy Kristóf (8. a) felkészítők: Gyévai Iván, Nagyné Czaun Marianna, Somogyi Tímea

2.) Bolyai Matematika Csapatverseny (2019. október 11.)

3. évfolyamon:
. helyezett Pontvadászok csapat, tagjai: Ecsédi Tamás (3. a), Hunyady Zita (3. a), Engi Dániel (3. a), Mezriczky Aurél (3. a)
9. helyezett Szorzatosztag csapat, tagjai: Széplaki Zina (3. b), Czvetkó Levente (3. b), Keserű Zsombor (3. b), Sárfi Csanád (3. b)
11. heylezett Pontgyűjtők csapat, tagjai: Molnár Vanda (3. a), Szokolai Diána (3. a), Gál Henrietta (3. a), Stumpf Imre (3. a) felkészítők: Szalai Szilvia (3. a), Borók Beatrix (3. b)

4. évfolyamon:
2. helyezett Ropifalók csapat, tagjai: Lennert János (4. a), Szabó Péter (4. a), Péter Boldizsár (4. a), Kurdi László (4. a)
14. helyezett Matekosokk csapat, tagjai: Szász Nóra (4. a), Szalay Júlia (4. a), Béry-Horváth Barna (4. b), Kiss-Jakab Árpád (4. b) felkészítő: Borók Beatrix
5. évfolyamon:
17. helyezett Számfaragók csapat, tagjai: Debreczenyi Luca (5. a), Mészáros Barna (5. a), Morvai Anna (5. a), Orosz Zsófia Johanna (5. a) felkészítők: Horváthné Berta Éva, Nagyné Czaun Marianna
6. évfolyamon:
2. helyezett Abcissza csapat, tagjai: Bors Ádám (6. a), Frank Bálint (6. a), Vörös Csanád (6. a), Vörös Zalán (6. a)
8. helyezett MatekSkacok csapat, tagjaia: Breintenstein Benedek (6. a), Ekbauer Tamás (6. a), Szalai Ákos (6. a), Varga Áron (6. a)
14. helyezett Észlányok csapat, tagjai: Balogh Janka (6. a), Koszorus Nóra (6. a), Rédling Hanna (6. a), Szalai Anna Borka (6. a) felkészítők: Horváthné Berta Éva, Nagyné Czaun Marianna

7. évfolyamon:
6. helyezett  Mate-kosok csapat, tagjai: Dominyák András (7.a), Széplaki Zéta (7. a), Tóth Máté (7.a ), Vándor Botond (7. a)
11. helyezett A csapat csapat, tagjai: Agárdi Attila (7. a), Dobrovoczky Dominik (7. a), Holczinger Ádám (7.a ), Tobak Milán (7. a) felkészítők: Nagyné Czaun Marianna, Somogyi Tímea

8. évfolyamon:
5. helyezett Keto csapat, tagjai: Bálint Balázs (8. a), Fogarassy Kristóf (8. a), Gfellner Benedek (8. a), Kiss Botond (8. a)
10. helyezett Négyzetgyökök csapat, tagjai: Ekbauer Eszter(8. a), Engi Lilien (8. a), Hanisch Hanna (8. a), Nagy Flóra (8. a) felkészítők: Gyévai Iván, Nagyné Czaun Marianna

3.) Kecske Kupa
1. forduló (2019. november 29.)
5. évfolyamon:

1. helyezett Számaratók csapat, tagjai: Morvai Anna (5. a), Orosz Zsófia (5. a), Debreczenyi Luca (5. a), Polt Regina (5.a)
6. helyezett Még nem tudjuk csapat, tagjai: Kórusz Sándor (5. a), Hirt Zsombor (5. a), Vándor Viktor (5. a), Mészáros Barna (5. a)
8. helyezett Agymanók csapat, tagjai: Deák Tekla (5. a), Molnár Lilla (5. a), Csiba Hanna (5. a), Nagy Patrik (5. a)
20. helyezett Húha csapat, tagjai: Varga Dóra (5. a), Hornisch-Farkasréti Róza (5. a), Vándor Janka (5. a), Borbás Regina (5. a)

6. évfolyamon:

2. helyezett Abcissza csapat, tagjai: Vörös Zalán (6. a), Vörös Csanád (6. a), Frank Bálint (6. a), Bors Ádám (6. a)
4. helyezett Kossuth Kosok csapat, tagjai: Balogh Janka (6. a), Breitenstein Benedek (6. a), Rédling Hanna (6. a), Szalai Anna Borka (6. a)

7. évfolyamon:

12. helyezett Hónapos retek csapat, tagjai: Bulyáki Sebestyén (7. a), Széplaki Zéta (7. a), Vándor Botond (7. a), Dominyák András (7. a)
14. helyezett Csillámpónik csapat, tagjai: Jánosi Laura (7. a), Orosz Dorottya (7. a), Varga Villő (7. a), Deák Vanda (7. a)
15. helyezett Meeekk csapat, tagjai: Tóth Máté (7. a), Soós Tamás (7. a), Tislér Szabolcs (7. a), Tislér Márton (7. a)

8. évfolyamon:

1. helyezett Mekegők csapat, tagjai: Fogarassy Kristóf (8. a), Bálint Balázs (8. a), Kiss Botond (8. a), Szabó Miklós (8. a)
5. helyezett K@poszták csapat, tagjai: Engi Lilien (8. a), Hanisch Hanna (8. a), Nagy Flóra (8. a), Keserű Bese (8. a)

felkészítők: Gyévai Iván, Horváthné Berta Éva, Nagyné Czaun Marianna, Somogyi Tímea

4.) Sudoku (2019. december 4-5.)

2. évfolyamon:

1. helyezett Varga Dénes (2. a)
2. helyezett Fekete Attila (2. a)
4. helyezett Galambos Fanni (2. a) felkészítő: Horváthné Berta Éva

3. évfolyamon:

2. helyezett Ecsédi Tamás (3. a)
hibátlan dolgozatot írt Gasztonyi Gergő (3. a) felkészítő: Szalai Szilvia

4. évfolyamon:

hibátlan dolgozatot írt Tóth Rebeka (4. b) felkészítő: Borók Beatrix

5. évfolyamon:

hibátlan dolgozatot írt Polt Regina (5. a) felkészítők: Horváthné Berta Éva, Nagyné Czaun Marianna

7. évfolyamon:

hibátlan dolgozatot írt Dominyák András (7. a), Vándor Botond (7. a) felkészítők: Nagyné Czaun Marianna, Somogyi Tímea

8. évfolyamon:

5. helyezett Bálint Balázs (8. a)
hibátlan dolgozatot írt Ekbauer Eszter (8. a) felkészítők: Gyévai Iván, Nagyné Czaun Marianna

5.) Megyei Matematikaverseny

3. évfolyamon:

1. helyezett Ecsédi Tamás (3. a)
4. helyezett Simon Sebestyén (3. a)
5. helyezett Engi Dániel (3. a)
6. helyezett Gál Henrietta (3. a)
7. helyezett Széplaki Zina Zara (3. a) 
8. helyezett Sperg Vince (3. a) felkészítők:
Szalai Szilvia (3. a), Borók Beatrix (3. b)

4. évfolyamon:

1. helyezett Péter Boldizsár (4. a) felkészítő: Borók Beatrix

5. évfolyamon:

1. helyezett Morvai Anna (5.a)
6. helyezett Nagy Patrik (5. a)
7. helyezett Orosz Zsófia (5. a) felkészítők: Horváthné Berta Éva, Nagyné Czaun Marianna

6. évfolyamon:

1. helyezett Bors Ádám (6. a) meghívást kapott a NMMV-re
2. helyezett Vörös Csanád (6. a)
3. helyezett Frank Bálint (6. a)
6. helyezett Vörös Zalán (6. a)
8. helyezett Szalai Anna Borka (6. a)
9. helyezett Koszorus Nóra (6. a) felkészítők: Horváthné Berta Éva, Nagyné Czaun Marianna

7. évfolyamon:

4. helyezett Széplaki Zéta (7. a)
5. helyezett Tislér Szabolcs (7. a)
6. helyezett Dominyák András (7. a) felkészítők: Nagyné Czaun Marianna, Somogyi Tímea

8. évfolyamon:

1. helyezett Bálint Balázs (8. a) meghívást kapott a NMMV-re
2. helyezett Fogarassy Kristóf (8. a) felkészítők: Gyévai Iván, Nagyné Czaun Marianna

6.) Varga Tamás Matematikaverseny

megyei forduló:

7. évfolyamon:

3. helyezett Dominyák András (7. a)
4. helyezett Király Márton (7. a) felkészítők: Nagyné Czaun Marianna, Somogyi Tímea

8. évfolyamon:

1. helyezett Fogarassy Kristóf (8. a) DÖNTŐS!
2. helyezett
Bálint Balázs (8. a) felkészítők: Gyévai Iván, Nagyné Czaun Marianna

7.) Bem matematikaverseny

3. évfolyamon
6. helyezett Széplaki Zina Zara (3. b) felkészítő: Borók Beatrix

4. évfolyamon
24. helyezett Péter Boldizsár (4. a) felkészítő: Borók Beatrix

7. évfolyamon
1. helyezett
Széplaki Zéta (7. a)
8. helyezett Dominyák András (7. a) felkészítők Somogyi Tímea, Nagyné Czaun Marianna

8.) Zrínyi Ilona matematikaverseny

2. évfolyam:
1. helyezett Varga Dénes (2. a) DÖNTŐS!
2. helyezett Fekete Attila (2. a) DÖNTŐS!
3. helyezett Szücs Benedek (2. a)
5. helyezett Ungváry Botond Márk (2. a)
8. helyezett Czövek Szófia (2. a)
9. helyezett Benda Sára (2. a)
11. helyezett Szűcs Botond (2. a)
12. helyezett Galambos Fanni (2.a )
12. helyezett Szenthe Ádám (2. a)
17. helyezett Szűts Ábel (2. a)
20. helyezett Szücs Romi (2. a) felkészítő: Horváthné Berta Éva

3. évfolyam:
1. helyezett Ecsédi Tamás (3. a) DÖNTŐS!
4. helyezett Széplaki Zina Zara (3. b)
11. helyezett Szokolai Diána Anna (3. a) felkészítők Szalai Szilvia (3. a) és Borók Beatrix (3. b)

4. évfolyam:
2. helyezett Péter Boldizsár (4. a) DÖNTŐS!
20. helyezett Lennert János (4. a) felkészítő: Borók Beatrix

5. évfolyamon:
1. helyezett Morvai Anna (5. a) DÖNTŐS!
9. helyezett Varga Dóra Boglárka (5. a)
10. helyezett Király Júlia Johanna (5. a) felkészítők: Horváthné Berta Éva, Nagyné Czaun Marianna

6. évfolyamon:
3. helyezett Kurucz Noémi (6. a) DÖNTŐS!
4. helyezett Vörös Csanád (6. a)
6. helyezett Bors Ádám (6. a)
11. helyezett Frank Bálint (6. a)
18. helyezett Koszorus Nóra (6. a) felkészítők: Horváthné Berta Éva, Nagyné Czaun Marianna

7. évfolyamon:
7. helyezett Dominyák András (7. a)
8. helyezett Holczinger Ádám (7. a)
12. helyezett Széplaki Zéta Zoltán (7. a)
19. helyezett Király Márton (7. a) felkészítők: Somogyi Tímea, Nagyné Czaun Marianna

8. évfolyamon:
1. helyezett Fogarassy Kristóf (8. a) DÖNTŐS!
4. helyezett Matusz Levente (8. a)
6. helyezett Nagy Flóra (8. a)
7. helyezett Engi Lilien (8. a)
9. helyezett Gfellner Benedek (8. a) felkészítők: Gyévai Iván, Nagyné Czaun Marianna

NÉMET

1.) Országos Német Nyelvi Tanulmányi Verseny

7. évfolyamon
1. helyezést ért el Agárdi Attila (7. a)
5. helyezett lett Soós Tamás (7.a)

8. évfolyamon
2. helyezett
Engi Lilien (8. a)
6. helyen végzett
Gfellner Benedek (8. a) felkészítő: Vigh-Krupla Orsolya


SPORT
Atlétika

1.) Deák futás (2019. szeptember 27.)
5. évfolyamon:
1. helyezett Keszei Blanka (5. a) felkészítő: Nagy Patrik
6. évfolyamon:
2. helyezett Ekbauer Tamás (6. a) felkészítő: Szijj Gábor
8. évfolyamon:
3. helyezett Engi Lilien (8. a) felkészítő: Szijj Gábor

Összesített pontversenyben:
3. helyezett Veszprémi Kossuth Lajos Általános Iskola

2.) Köztársaság Kupa (2019. október 2.)

100 méter futás (fiú 2005)
5. hely Dobos Bálint (8. a)

100 méter futás (lány 2005)
4. hely Fábián Laura (7. a)

100 méter futás (fiú 2006)
5. hely Gfellner Benedek (8. a)

100 méter futás (lány 2006)
5. hely Bujáky Kata (7. a)

60 méter futás (fiú 2007)
6. hely Franczia Barnabás (6. b)

2000 méter futás (lány 2005)
7. hely Engi Lilien (8. a)

2000 méter futás (lány 2006)
7. hely Darida Csenge (8. b)

2000 méter futás (fiú 2007)
7. hely Schäfer Árpád (6. b)

Kislabdadobás (fiú 2005)
4. hely Bujtás Bence (8. a)

Kislabdadobás (fiú 2006)
1. hely Pintér Koppány (7. b)
3. hely Soós Márk (8. b)

Birkózás, sumo

1.) Észak-Nyugat Magyarország kötöttfogású területi Diákolimpia (2019. szeptember 21., Esztergom)

2. helyezett Jámbor Kristóf (7. a)
2. helyezett Jámbor Levente (5. b)

2.) Szabadfogású területi Diákolimpia (2019. október 20., Tatabánya)

3. helyezett Jámbor Kristóf (7. a)
2. helyezett Jámbor Levente (5. b)

3.) Szabadfogású Diákolimpia országos döntő (209. november 9.)

7. helyezett Jámbor Kristóf (7. a)

4.) Sumo utánpótlás olimpia (2019. november 16.)

1. helyezett  Kórusz Róbert (3. b)
2. helyezett Tóth Krisztián (3. b)
3. helyezett Takó Levente (3. b), Jámbor Levente (5. b)
5.) Szabadfogású gyermek birkózó olimpia (2019. november 16.)
1. helyezett Kórusz Róbert (3. b)
3. helyezett Bielik Ádám (3. b),  Takó Levente (3. b), Tóth Krisztián (3. b)
6.) Megyei Mikulás napi birkózóverseny (2019. december 7.)
1. helyezett Sulyok Ágoston (1. a), Takó Levente (3. b),  Kórusz Róbert (3. b), Tóth  Krisztián (3. b), Fejes Barnabás (4. b)
2. helyezett Szűcs Balázs (1. a), Sulyok Csanád (4. b), Bóta Bálint (3. b), Csiba Ádám (1. a)
Hulahopp

1-2.évfolyam:
lány:
1. helyezett Szücs Romi (2. a) 1140 pörgetés
2.helyezett Csíkos Fanni (1. b) 100 pörgetés
3.helyezett Pintér Lara (2. b) 90 pörgetés

fiú:
1. helyezett Károlyi Tamás (2. b) 1143 pörgetés
2. helyezett Szövetes Milán (2. a) 1132 pörgetés
3. helyezett Gócza Milán (2. b) 177 pörgetés

3-4.évfolyam:
lány:
1.helyezett Gál Henrietta (3. a) 5020 pörgetés
2.helyezett Molnár Vanda (3. a) 2827 pörgetés
3.helyezett Babják Fanni (4. a) 270 pörgetés
fiú:
1. helyezett Fejes Barnabás (4. b) 2409 pörgetés
2. helyezett Szabó Péter (4. a) 959 pörgetés
3. helyezett Kiss-Jakab Árpád (4. b) 623 pörgetés

Judo

1.) Regionális Judo verseny D korosztály (2019. október 6., Tatabánya)

1. helyezett Szűcs Botond (2. a)

Rock and Rool

1.) III. Hungarocky Akrobatikus Rock and Roll Kupa (2019. október 6.)

1. helyezett Weinhoffer Réka (4. a) Children kisformáció
1. helyezett Weinhoffer Réka (4. a) Children nagyformáció

2.) Slovenska Rock and Roll Cup (2019. október 12.)

3. helyezett Weinhoffer Réka (4. a) MDFD kategória kisformáció

3.) Országos Akrobatikus Rock and Roll verseny (2019. október 20.)

3. helyezett Weinhoffer Réka (4. a) Children kisformáciaó
6. helyezett Weinhoffer Réka (4. a) Children nagyformáció

4.) Főnix Kupa (2019. október 26., Székesfehérvár)

1. helyezett Weinhoffer Réka (4. a) FIREROCK (nagyformáció)
2. helyezett Weinhoffer Réka (4. ) LITTLEROCK (kisformáció)

5.) Nyugat-Magyarország Pontszerző Táncverseny (2019. november 9., Ajka)

1. helyezett Weinhoffer Réka (4. a) FIREROCK (nagyformáció)
3. helyezett Weinhoffer Réka (4. ) LITTLEROCK (kisformáció)

6.) Akrobatikus Rock'n'roll Magyar Bajnokság (2019. november 30., Pécs)

5. helyezett Weinhoffer Réka (4. a) FIREROCK (Children nagyformáció)
4. helyezett Weinhoffer Réka (4. ) LITTLEROCK (Children kisformáció)

Sakk

1.) Kapuvári Király Kupa (2019. november 9.)

1. helyezés Meilinger Vivien (3. b)

2.) Botev Kupa (2019. november 23.)

1. helyezés Meilinger Vivien (3. b)

3.) V. Báthory Kupa (2020. január 11.)

1. helyezés Meilinger Vivien (3. b)

Tájfutás

1.) Vas-Veszprém-Zala Megyei Normáltávú Bajnokság (2019. október 5.)

3. helyezett Engi Dániel (3. a) F10 D kategória

2.) Veszprém Megyei Összetett Bajnokság 2019

1. helyezett Engi Dániel (3. a) F10 kategória

TERMÉSZETTUDOMÁNY
1.) Bolyai Természettudományos Csapatverseny

5. évfolyamon: (73 csapat közt)
21. helyezett Kacsacsőrű emlősök csapat, tagjai Varga Dóra Boglárka (5. a), Hornish-Farkasréti Róza (5. a), Kórusz Sándor (5. a), Vándor Viktor (5. a)
26. helyezett Természet kincsei csapat, tagjai Debreczenyi Luca (5. a), Orosz Zsófia (5. a), Morvai Anna (5. a), Keszei Blanka (5. a)
42. helyezett Ökomanók csapat, tagjai: Zsebe Ákos (5. b), Czvetkó Luca (5. b), Lázár Abigél (5. b), Kővári Zoé (5. b) felkészítők: Zsámár Gyöngyi (5. a), Szijj Gábor (5. b)

6. évfolyamon: (87 csapat közt)
7. helyezett Nyílméregbékák csapat, tagjai: Koszorus Nóra (6. a), Balogh Janka (6. a), Szalai Anna Borka (6. a), Breitenstein Benedek (6. a)
18. helyezett Hörcsögök csapat, tagjai: Bálint Panka (6. b), Simkó Flóra (6. b), Molnár Lujza (6. b), Kauker Elena (6. b)
50. helyezett Malackák csapat, tagjai Ekbauer Tamás (6. a), Csizmadia Csenge (6. a), Rédling Hanna (6. a), Frank Bálint (6. a) felkészítő: Zsámár Gyöngyi (6. a), Szijj Gábor (6. b)

7. évfolyamon: (74 csapat közt)
15. helyezett Léggyökerek csapat, tagjai Tislér Márton (7. a), Dominyák András (7. a), Bulyáki Sebestyén (7. a), Dobrovoczky Dominik (7. a)
28. helyezett Tukánok csapat, tagjai Soós Tamás (7. a), Tislér Szabolcs (7. a), Tóth Máté (7. a), Széplaki Zéta (7. a)
29. helyezett Lajhárok csapat, tagjai Holczinger Ádám (7. a), Vándor Botond (7. a), Tobak Milán (7. a), Eszenyi Mór (7. a) felkészítők: Mészöly János, Papp Flóra Szabina, Zsámár Gyöngyi

8. évfolyamon: (66 csapat közt)
3. helyezett Csicseriborsó csapat, tagjai: Keserű Bese (8. a), Ekbauer Eszter (8. a), Engi Lilien (8. a), Hanisch Hanna (8. a)
4. helyezett Polos csapat, tagjai: Fogarassy Kristóf (8. a), Bálint Balázs (8. a), Matusz Levente (8. a), Szabó Miklós (8. a)
7. helyezett Csemegeubor csapat, tagjai: Nagy Zsombor (8. a), Gfellner Benedek (8. a), Kiss Botond (8. a), Gazsi Rebeka (8. a)
11. helyezett Papucsállatkák csapat, tagjai: Mitró Elza (8. a), Borbás Laura (8. a), Szaksz Réka (8. a), Németh Levente (8. a)
32. helyezett Kecskék csapat, tagjai: Lippert Júlia (8. a), Matusz Benedek (8. a), Nagy Flóra (8. a), Morvai Emese (8. a) felkészítők: Mészöly János, Papp Flóra Szabina, Zsámár Gyöngyi


TÖRTÉNELEM

1.) Barangoló Veszprémben A Nagy Háború nyomában" (2019. október 16.)

4. helyezett Belső harcok csapat, tagjai: Tóth Máté (7. a), Tislér Szabolcs (7. a), Soós Tamás (7. a), Kramli Levente (7. a)
7. helyezett Történelmi katasztrófák csapat, tagjai: Nepusz Katinka (8. b), Nagy Dominik (8. b), Szabó Virág (8. b), Pongrácz Eszter (8. b) felkészítő Somogyi Csaba
2.) Kálti Márk Történelem Verseny (2020. május 6.)
országos döntő:

5. évfolyamon:

1. helyezett Varga Dóra Boglárka (5.a) 
13. helyezett Hornisch-Farkasréti Róza (5. a)
22. helyezett Borbás Regina Sára (5. a)

6. évfolyamon:

40. helyezett Papp Levente Áron (6. a) felkészítő: Gaálné Szax Éva

3.) Kálti Márk Történelem Csapatverseny

2. helyezett FRAKNÓI HERCEGEK csapat, tagjai: Varga Áron (6. a), Papp levente Áron (6. a), Vörös Csanád (6. a), Vörös Zalán (6. a)
3. helyezett ŐSKORI AGYEVŐ AGYVELŐK csapat, tagjai: Debreczenyi Luca (5. a), Orosz Zsófia Johanna (5. a), Polt Regina (5. a)
5. helyezett ÁRPÁD-HÁZI KIRÁLYOK csapat, tagjai: Balogh Janka (6. a), Koszorus Nóra (6. a), Szalay Ákos (6. a), Breitenstein Benedek (6. a)
8. helyezett EGYIPTOMI SÍRRABLÓK CSAPAT, tagjai: Kórusz Sándor József (5. a), Mészáros Barna (5. a)
14. helyezett TÖRTÉNÉSZEK csapat, tagjai: Katona Bálint (5. b), Kis Máté (5. b), Stummer Lóránt (5. b), Zsebe Ákos (5. b)
45. helyezett CRACARO SUCHUS REXEK csapat, tagjai: Soós Tamás Zoltán (7. a), Széplaki Zéta Zoltán (7. a), Tóth Máté (7. a), Tislér Szabolcs Krisztián (7. a)
felkészítők: Gaálné Szax Éva (5. a, 6. a), Papp Flóra Szabina (5,. b), Somogyi Csaba (7. a)



EGYÉB

1.) Veszprém megyei Önkormányzat által meghirdetett Határtalan értékeink fotópályázat

Tajti Dávid (8. b) 1. helyezett
Módosítás dátuma: 2020. május 19. kedd, 08:19