Veszprémi Kossuth Lajos Általános Iskola

  • A betűméret növelése
  • Alapértelmezett betűméret
  • A betűméret csökkentése

Alsó tagozatosok farsangja 2020

E-mail Nyomtatás PDF

Február 7-én farsangoltak az alsósok. A tanórákat délután játék, móka, kacagás váltotta fel. A mulatság kezdetén az első osztályosok farsangi verset mondtak, majd a 4. b osztály tanulói köszöntötték verseikkel társaikat.  Gyönyörködhettünk a jelmezesek felvonulásában. Tánc-, ivó-, evő verseny, söprűs tánc gazdagította a programot. Rengeteg ajándék és 30 torta talált gazdára a tombola számainak kihúzásakor.

Köszönet tanítóinknak és a gyerekek szüleinek a rendezvényhez nyújtott segítségért!
A farsangon készült képek itt tekinthetők meg.

Módosítás dátuma: 2020. február 13. csütörtök, 10:21  

Alapítványunk

Köszönjük, ha adója 1%-át a
Kossuth Iskoláért Alapítvány
javára ajánlja fel!

Részletek...

Statisztika

Tagok : 4138
Tartalom : 1596
Webcímek : 41
Tartalom találatai : 3866568