Veszprémi Kossuth Lajos Általános Iskola

  • A betűméret növelése
  • Alapértelmezett betűméret
  • A betűméret csökkentése

Bolyai Természettudományi Csapatverseny Területi forduló 2020

E-mail Nyomtatás PDF

2020. február 19-én tartották a Bolyai Természettudományos csapatverseny területi fordulójának eredményhirdetését Székesfehérváron. Iskolánk tanulói Fejér, Győr-Moson-Sopron, Komárom-Esztergom és Vas megye csapataival kerültek egy régióba.
8. évfolyamon 3
. helyezést ért el a Csicseriborsó csapat és 4. helyezett lett a Polos csapat.
Felkészítőik: Mészöly János, Papp Flóra Szabina és Zsámár Gyöngyi. 
GRATULÁLUNK! 
További eredmények:

 

5. évfolyamon: (73 csapat közt)

21. helyezett Kacsacsőrű emlősök csapat, tagjai Varga Dóra Boglárka (5. a), Hornish-Farkasréti Róza (5. a), Kórusz Sándor (5. a), Vándor Viktor (5. a)
26. helyezett Természet kincsei csapat, tagjai Debreczenyi Luca (5. a), Orosz Zsófia (5. a), Morvai Anna (5. a), Keszei Blanka (5. a)
42. helyezett Ökomanók csapat, tagjai: Zsebe Ákos (5. b), Czvetkó Luca (5. b), Lázár Abigél (5. b), Kővári Zoé (5. b) felkészítők: Zsámár Gyöngyi (5. a), Szijj Gábor (5. b)

6. évfolyamon: (87 csapat közt)
7. helyezett Nyílméregbékák csapat, tagjai: Koszorus Nóra (6. a), Balogh Janka (6. a), Szalai Anna Borka (6. a), Breitenstein Benedek (6. a)
18. helyezett Hörcsögök csapat, tagjai: Bálint Panka (6. b), Simkó Flóra (6. b), Molnár Lujza (6. b), Kauker Elena (6. b)
50. helyezett Malackák csapat, tagjai Ekbauer Tamás (6. a), Csizmadia Csenge (6. a), Rédling Hanna (6. a), Frank Bálint (6. a) felkészítő: Zsámár Gyöngyi (6. a), Szijj Gábor (6. b)

7. évfolyamon: (74 csapat közt)
15. helyezett Léggyökerek csapat, tagjai Tislér Márton (7. a), Dominyák András (7. a), Bulyáki Sebestyén (7. a), Dobrovoczky Dominik (7. a)
28. helyezett Tukánok csapat, tagjai Soós Tamás (7. a), Tislér Szabolcs (7. a), Tóth Máté (7. a), Széplaki Zéta (7. a)
29. helyezett Lajhárok csapat, tagjai Holczinger Ádám (7. a), Vándor Botond (7. a), Tobak Milán (7. a), Eszenyi Mór (7. a) felkészítők: Mészöly János, Papp Flóra Szabina, Zsámár Gyöngyi

8. évfolyamon: (66 csapat közt)
3. helyezett Csicseriborsó csapat, tagjai: Keserű Bese (8. a), Ekbauer Eszter (8. a), Engi Lilien (8. a), Hanisch Hanna (8. a)
4. helyezett Polos csapat, tagjai: Fogarassy Kristóf (8. a), Bálint Balázs (8. a), Matusz Levente (8. a), Szabó Miklós (8. a)
7. helyezett Csemegeubor csapat, tagjai: Nagy Zsombor (8. a), Gfellner Benedek (8. a), Kiss Botond (8. a), Gazsi Rebeka (8. a)
11. helyezett Papucsállatkák csapat, tagjai: Mitró Elza (8. a), Borbás Laura (8. a), Szaksz Réka (8. a), Németh Levente (8. a)
32. helyezett Kecskék csapat, tagjai: Lippert Júlia (8. a), Matusz Benedek (8. a), Nagy Flóra (8. a), Morvai Emese (8. a) felkészítők: Mészöly János, Papp Flóra Szabina, Zsámár Gyöngyi

Módosítás dátuma: 2020. február 18. kedd, 13:48  

Alapítványunk

Köszönjük, ha adója 1%-át a
Kossuth Iskoláért Alapítvány
javára ajánlja fel!

Részletek...

Statisztika

Tagok : 4138
Tartalom : 1596
Webcímek : 41
Tartalom találatai : 3866597