Veszprémi Kossuth Lajos Általános Iskola

  • A betűméret növelése
  • Alapértelmezett betűméret
  • A betűméret csökkentése

Zrínyi Ilona matematikaverseny megyei forduló 2020

E-mail Nyomtatás PDF

 

2020. március 6-án került megrendezésre a Lovassy László Gimnázium sportcsarnokában a XXXI. Zrínyi Ilona matematikaverseny megyei fordulójának eredményhirdetése, melyen iskolánk tanulói kitűnő eredményeket értek el.
Iskolánk ismét elnyerte "Veszprém megye legeredményesebb általános iskolája" címet, s vele együtt egy évig őrizhetjük az érte járó vándorserleget.
Csapataink 2., 3., 5., 6., 7. és 8. évfolyamon 1. helyezést,  4. évfolyamon 2. helyezést értek el.
A 2020. április 17-19-ig Kecskeméten rendezendő országos döntőn Veszprém megyét intézményünk 7 diákja (Varga Dénes, Fekete Attila, Ecsédi Tamás, Péter Boldizsár, Morvai Anna, Kurucz Noémi és Fogarassy Kristóf) képviseli. 
Valamennyi versenyzőnek és felkészítőnek szívből gratulálunk, az országos döntőre sok sikert kívánunk!
Az eredményhirdetésen Kállay Tamás által készített fényképek itt tekinthetők meg.
Egyéni eredmények:

 

2. évfolyam:
1. helyezett Varga Dénes (2. a) DÖNTŐS!
2. helyezett Fekete Attila (2. a) DÖNTŐS!
3. helyezett Szücs Benedek (2. a)
5. helyezett Ungváry Botond Márk (2. a)
8. helyezett Czövek Szófia (2. a)
9. helyezett Benda Sára (2. a)
11. helyezett Szűcs Botond (2. a)
12. helyezett Galambos Fanni (2.a )
12. helyezett Szenthe Ádám (2. a)
17. helyezett Szűts Ábel (2. a)
20. helyezett Szücs Romi (2. a) felkészítő: Horváthné Berta Éva

3. évfolyam:
1. helyezett Ecsédi Tamás (3. a) DÖNTŐS!
4. helyezett Széplaki Zina Zara (3. b)
11. helyezett Szokolai Diána Anna (3. a) felkészítők Szalai Szilvia (3. a) és Borók Beatrix (3. b)

4. évfolyam:
2. helyezett Péter Boldizsár (4. a) DÖNTŐS!
20. helyezett Lennert János (4. a) felkészítő: Borók Beatrix

5. évfolyamon:
1. helyezett Morvai Anna (5. a) DÖNTŐS!
9. helyezett Varga Dóra Boglárka (5. a)
10. helyezett Király Júlia Johanna (5. a) felkészítők: Horváthné Berta Éva, Nagyné Czaun Marianna

6. évfolyamon:
3. helyezett Kurucz Noémi (6. a) DÖNTŐS!
4. helyezett Vörös Csanád (6. a)
6. helyezett Bors Ádám (6. a)
11. helyezett Frank Bálint (6. a)
18. helyezett Koszorus Nóra (6. a) felkészítők: Horváthné Berta Éva, Nagyné Czaun Marianna

7. évfolyamon:
7. helyezett Dominyák András (7. a)
8. helyezett Holczinger Ádám (7. a)
12. helyezett Széplaki Zéta Zoltán (7. a)
19. helyezett Király Márton (7. a) felkészítők: Somogyi Tímea, Nagyné Czaun Marianna

8. évfolyamon:
1. helyezett Fogarassy Kristóf (8. a) DÖNTŐS!
4. helyezett Matusz Levente (8. a)
6. helyezett Nagy Flóra (8. a)
7. helyezett Engi Lilien (8. a)
9. helyezett Gfellner Benedek (8. a) felkészítők: Gyévai Iván, Nagyné Czaun Marianna

Módosítás dátuma: 2020. március 10. kedd, 16:05  

Alapítványunk

Köszönjük, ha adója 1%-át a
Kossuth Iskoláért Alapítvány
javára ajánlja fel!

Részletek...

Statisztika

Tagok : 6191
Tartalom : 1629
Webcímek : 41
Tartalom találatai : 4166540