Veszprémi Kossuth Lajos Általános Iskola

  • A betűméret növelése
  • Alapértelmezett betűméret
  • A betűméret csökkentése

Beiratkozás 2021 (frissített)

E-mail Nyomtatás PDF

Kedves Szülők!
Az emberi erőforrások miniszterének 19/2021.(III.10) EMMI határozata rendelkezik a 2021/2022-es tanévre történő beiratkozás szabályairól, aminek értelmében a szülőnek/gondviselőnek nem szükséges megjelennie személyesen az intézményben, hanem elektronikus úton is eljárhat.
A szülőknek szóló tájékoztató levél a beiratkozásról a következő linkre kattintva olvasható. Ezúton tájékoztatjuk Önöket, hogy a beiratkozás on-line felülete április 10-én nyílik meg és április 16. éjfélig lesz nyitva.
Személyes eljárás esetén intézményünk - a járványügyi szempontok figyelembevételével - beosztást fog készíteni a beiratkozás időpontjára vonatkozóan.
A személyes beiratkozás időpontja 2021. április 15-16.
A Veszprémi Tankerületi Központ erre vonatkozó hirdetménye itt olvasható.
Az iskolába lépéshez szükséges fejlettség elérését tanúsító igazolást csak abban az esetben kell feltölteni, ha a szülő rendelkezik ilyen dokumentummal (nevelési tanácsadás keretében végzett iskolaérettségi szakértői vélemény vagy sajátos nevelési igényű gyermekek esetében a Szakértői Bizottság szakértői véleménye).

Kérem Önöket, hogy a járványügyi helyzetre való tekintettel lehetőség szerint az elektronikus beiratkozást válasszák. Amennyiben ez az Önök számára nem megoldható, úgy a következő linken található táblázatban szíveskedjenek a személyes eljárásra egy időpont mellé beiratkozni, vagy a 06-88-42700-as telefonszámon időpontot egyeztetni.

Az elektronikus beiratkozás folyamatának leírása, bemutatása:

A következő dokumentumban olvasható, hogy az elektronikus beiratkozás esetén milyen adatokat kell kötelezően kitölteni.

eÜgyintézés - BÁI - Beiratkozás általános iskolába
eÜgyintézés - BÁI - Beiratkozás általános iskolába - videó (KRÉTA hozzáféréssel nem rendelkezőknek)
eÜgyintézés - BÁI - Beiratkozás általános iskolába - videó (KRÉTA hozzáféréssel rendelkezőknek)
A beiratkozás indítása: https://eugyintezes.e-kreta.hu/kezdolap

Letölthető dokumentumok:
Nyilatkozat a szülői felügyeleti jog gyakorlásról
Nyilatkozat az életvitelszerű tartózkodásról
Nyilatkozat az Etika/Hit- és erkölcstanról

A járványügyi intézkedéseknek megfelelően folyamatosan frissítjük a beiskolázás rendjére vonatkozó információkat.

Köszönjük türelmüket és megértésüket! Szeretettel várjuk leendő diákjainkat!

Módosítás dátuma: 2021. március 30. kedd, 13:19  

Alapítványunk

Köszönjük, ha adója 1%-át a
Kossuth Iskoláért Alapítvány
javára ajánlja fel!

Részletek...

Statisztika

Tagok : 6244
Tartalom : 1675
Webcímek : 41
Tartalom találatai : 4454825