Szabó Szabolcs Természettudományos Vándorkupa 2022

Sz2A - Szabó Szabolcs Alapítvány2022. április 1-2-ig került megrenedzésre immár 2. alkalommal a Szabó Szabolcs Természettudományos Vándorkupa Pestszentimrén. Iskolánkat a Kaméleonok csapat képviselte (Kósa Kristóf (7. a), Varga Dóra (7. a), Frank Bálint (8. a), Szalai Borka (8. a)). A pénteki napon látogatást tettünk a Ferihegyi reptéren, mely minden diáknak és a kísérő pedagógusoknak felejthetetlen élmény volt. Még aznap este sor került az írásbeli fordulóra, amit táncház követett. Másnap a versenyzők bemutatták az általuk készített ejtőernyőket, a zsűri értékelte a videókat, majd egy KAHOOT! kvízt oldottak meg a diákok, utána megépítették a saját Leonardo-hídjukat. A verseny egy kitalálós játékkal zárult. Diákjaink az előkelő 4. helyen végeztek. Gratulálunk!
Az esményen készített képek itt tekinthetők meg.

Módosítás dátuma: 2022. április 03. vasárnap, 13:58

Tartalom : 2059