Veszprémi Kossuth Lajos Általános Iskola

  • A betűméret növelése
  • Alapértelmezett betűméret
  • A betűméret csökkentése

Örömdobolás Franczia Danival

E-mail Nyomtatás PDF

Darbuka dob ,Cumbus ERZ017 Darbuka dob, hangszer, átmérő:17 cm, magasság: 31 cm2022. április 12-én, a tavaszi szünet előtti utolsó tanítási napon Franczia Dániel foglalkozásán vettek részt a 6. a és a 7. a osztály tanulói.
Dani közel 30 különböző dobbal érkezett iskolánkba, hogy diákjainkkal megismertesse az együtt zenélés élményét. A foglalkozás elején mindenki választott magának egy dobot, majd 15 másodpercig a lehető leghangosabban kellett rajta dobolni. Ezután ritmus gyakorlatok következtek - önálló ritmus alkotása, ritmus visszadobolása, ritmus követése. Végül Dani irányításával, egymásra is figyelve doboltak együtt a gyerekek. Mindannyian nagyon élvezték. Köszönjük a felejthetetlen élményt.
A doboláson készült képek itt tekinthetők meg.

Módosítás dátuma: 2022. április 19. kedd, 14:15  

Alapítványunk

Köszönjük, ha adója 1%-át a
Kossuth Iskoláért Alapítvány
javára ajánlja fel!

Részletek...

Statisztika

Tagok : 6567
Tartalom : 1808
Webcímek : 41
Tartalom találatai : 5208232