Veszprémi Kossuth Lajos Általános Iskola

  • A betűméret növelése
  • Alapértelmezett betűméret
  • A betűméret csökkentése

Diákolimpia területi forduló - többpróba

E-mail Nyomtatás PDF

A 2022. április 11-i egyéni és váltófutó diákolimpián való szereplés után, diákjaink a tavaszi szünetet is atlétika versennyel kezdték.
Április 13-án (szerdán) a többpróba körzeti diákolimpia került megrendezésre, ahol 6 tanulónk vett részt. Meilinger Vivien (5. b), Baltz Nóra (5. b), Pálinkás Petra (5. a), Széplaki Zina (5. b), Czvetkó Luca (7. b) és Babják Fanni (6. a) 60 m síkfutás, kislabdahajítás, távolugrás és 600 méteres síkfutás versenyszámban mérték össze tudásukat a többi iskola diákjaival. Végül csapatként az előkelő 2. helyen végeztek. Babják Fanni pedig egyéniben bronzérmet harcolt ki magának. Gratulálunk!
A versenyen készült képek itt tekinthetők meg.

Módosítás dátuma: 2022. április 20. szerda, 10:38