Veszprémi Kossuth Lajos Általános Iskola

  • A betűméret növelése
  • Alapértelmezett betűméret
  • A betűméret csökkentése

Vizi Janka sikerei

E-mail Nyomtatás PDF

Vajon tudjátok-e, hogy iskolánk egyik tanulója több világversenyen ért el 1. helyezést?

Ha nem, akkor éppen itt az ideje, hogy mindenki megismerje Vizi Janka 8. a osztályos tanulót.

Janka így ír magáról:

 

"Hat éve táncolok, de már öt éve versenyszerűen sportolok, aminek köszönhetően már országszerte jártam, sőt még Horvátországba is kijutottunk a csapatommal. Eleinte még csak formációkban szerepeltem, de később több koreográfiában is táncoltam. 2018 januárjában Nagykanizsára utaztunk, ahol a formációnk 1. helyen végzett, A ligában. Ez azt jelentette, hogy továbbjutottunk a Világbajnokságra, amit Horvátországban tartottak. Egy hetet töltöttünk kint, majd ismét 1 helyezettek lettünk. 2019-ben, már egy másik versenyen is indulhattam, az MLTSZ-en, ahol az új formációnk 1. lett (mindkét fordulóban.) Ugyanebben az évben, ismét indultunk az ESDUn, ahol szintén 1. helyen végeztünk. 2020-ban nem voltak versenyek, de felfedezett az edzőm a különórák során és ma már van külön duóm, valamint groupoknak a részese vagyok. Idén tavasszal kezdtünk újra versenyezni. A Silver Star Dancen a duó 3., az Organizáció 1., a Dancing with your ghost 1. és a Hurt 2. lett. Ezek után következett a Conector, amit idén itt Veszprémben tartottak. Itt a duó ismét 3. a Dancing With your Ghost és a Hurt 2., az Organizáció pedig 1. helyezett lett. 2023 tavaszán készülünk kimenni Szerbiába, egy különleges versenyre, ahol több európai országból is érkeznek fellépők. A Dancing with your ghost, Hurt és az Organizáció mostani koreográfiák címe."
Janka éremgyűjteménye itt tekinthető meg.
Gratulálunk! Büszkék vagyunk Jankára!

Módosítás dátuma: 2022. szeptember 13. kedd, 12:01  

Alapítványunk

Köszönjük, ha adója 1%-át a
Kossuth Iskoláért Alapítvány
javára ajánlja fel!

Részletek...

Statisztika

Tagok : 7312
Tartalom : 1966
Webcímek : 41
Tartalom találatai : 6295342