Állatok világnapja 2022

1931-ben Firenzében tartották azt a környezetvédelmi konferenciát, melyen először merült fel az Állatok Világnapjának gondolata. Ez a nap tisztelgés az állatok védőszentje, Assisi Szent Ferenc előtt.
Iskolánkban az alsó és felső tagozatos diákjaink játékos vetélkedőn vettek részt, melyen az osztályokat 5 illetve 4 fős csapatok képviselték. A kisebbeknél a legjobb eredményt a 4. a és 4. b osztály csapata érte el, míg a felső tagozaton a 7. b osztály csapata szerezte meg az előkelő első helyezést! Gratulálunk!
A felső tagozatos osztályok a jeles nap alkalmából óriás pillangókat készítettek, melyek iskolánk lépcsőházát díszítik.
Az alsó tagozatosok faliújságokra készítettek képeket és kedvenc plüssállataikkal népesítették be termeiket.

Tartalom : 2065