Veszprémi Kossuth Lajos Általános Iskola

  • A betűméret növelése
  • Alapértelmezett betűméret
  • A betűméret csökkentése

Márton nap 2022

E-mail Nyomtatás PDF

2022. november 10-én Szent Márton napját ünnepelték alsó tagozatos diákjaink.
A délelőtti tanórákat, a délutáni szabadidőt vidám „libaságokkal”: feladatokkal, fejtörőkkel, játékokkal töltöttük.  Mindenki megismerkedhetett Szent Márton történetével és különböző hiedelmekkel, időjárási megfigyelésekkel. Majd különböző képeket kaptak, amit időrendbe kellett rendezniük. Ezek után pedig Márton napi rejtvények, feladatok következtek, amit a digitális táblán tudtak megoldani. Nem maradhatott el a kézműveskedés sem, ahol a picik jópofa liba-alkotásokat, a nagyobbak pedig lámpásokat készítettek. A napot a legnépszerűbb feladattal a kukoricamorzsolással zártuk.  A foglalkozások jó hangulatban teltek, mosolyt csalva a gyerekek arcára. Köszönjük Kati néninek a szervezét és a beszámolót.
Az eseményt megörökítő fényképek itt láthatók.

Módosítás dátuma: 2022. november 14. hétfő, 15:37  

Alapítványunk

Köszönjük, ha adója 1%-át a
Kossuth Iskoláért Alapítvány
javára ajánlja fel!

Részletek...

Statisztika

Tagok : 7313
Tartalom : 1994
Webcímek : 41
Tartalom találatai : 6436129