Veszprémi Kossuth Lajos Általános Iskola

  • A betűméret növelése
  • Alapértelmezett betűméret
  • A betűméret csökkentése

VeszprémFest rajzpályázat 2023

E-mail Nyomtatás PDF

Idén is rajzpályázatot hirdetettek a VeszprémFest szervezői. A város két ikonikus épületére, a Városházára és a Tűztoronyra készíthettek rajzokat a diákok. Több mint 200 pályamunka érkezett be, melyek közül a legjobbak a következő hetekben egy szabadtéri kiállításon a városháza előtt láthatók, a Rozé, Rizling és Jazz Napokon pedig fényfestés formájában is megjelennek majd." Albrecht Anna 8. b ostályos tanulónk rajza július 7-én lesz kivetítve a Tűztoronyra. A díjátadón készült képek itt tekinthetők  meg. Gratulánuk! Felkészítője Posta Zsófia.

 

Alapítványunk

Köszönjük, ha adója 1%-át a
Kossuth Iskoláért Alapítvány
javára ajánlja fel!

Részletek...

Statisztika

Tagok : 7323
Tartalom : 2088
Webcímek : 41
Tartalom találatai : 6983037