Veszprémi Kossuth Lajos Általános Iskola

  • A betűméret növelése
  • Alapértelmezett betűméret
  • A betűméret csökkentése

Szücs Romi sikere röplabdában

E-mail Nyomtatás PDF

Szücs Romi iskolánk 5. a osztályos tanulója versenyszerűen röplabdázik a  VESC-nél a Nemzeti Bajnokság II. osztályában. Csapatával az idei szezonban a Magyar Röplabda Szövetség szervezésében rendezett Őryné Merő Nóra Országos Mini Bajnokságon U13 korosztályban második helyezést értek el (ezüstérmesek lettek). Ezzel az eredménnyel korosztályukban a 2022/2023-as évadban az ország 8 legjobb (NBII-es) csapata között szerepelnek. Gratulálunk!
Módosítás dátuma: 2023. június 12. hétfő, 19:34  

Alapítványunk

Köszönjük, ha adója 1%-át a
Kossuth Iskoláért Alapítvány
javára ajánlja fel!

Részletek...

Statisztika

Tagok : 7323
Tartalom : 2106
Webcímek : 41
Tartalom találatai : 7057135