Veszprémi Kossuth Lajos Általános Iskola

  • A betűméret növelése
  • Alapértelmezett betűméret
  • A betűméret csökkentése

Tájékoztatás az étkezésről

E-mail Nyomtatás PDF

Kedves Szülők!
Kérjük, hogy a tavalyi étkezők közül, akik változtatni szeretnének (napközi helyett menzát, menza helyett napközit kérnek vagy nem kívánnak az iskolában étkezni), a változást legkésőbb 2022. augusztus 24. (csütörtökig) a  Ezt a címet a spamrobotok ellen védjük. Engedélyezze a Javascript használatát, hogy megtekinthesse. e-mail címen vagy a 06-20-7796756-os telefonszámon jelezni szíveskedjenek.
Az első tanítási napon a gyerekek részére étkezést biztosítunk.
A leendő elsősök a beiratkozáskor adott igény alapján kapják az étkezést. A 2-8. osztályok tanulói a júniusi étkezés szerint lesznek besorolva amennyiben a megadott határidőig változtatási igényt nem közölnek. A menza jegyek szeptember 1-én átvetők a gondnokságon. Köszönjük!

 

Alapítványunk

Köszönjük, ha adója 1%-át a
Kossuth Iskoláért Alapítvány
javára ajánlja fel!

Részletek...

Statisztika

Tagok : 7312
Tartalom : 1966
Webcímek : 41
Tartalom találatai : 6295359