Veszprémi Kossuth Lajos Általános Iskola

  • A betűméret növelése
  • Alapértelmezett betűméret
  • A betűméret csökkentése

Állatvédelmi témahét 2023

E-mail Nyomtatás PDF

TeAdományozz!”2023 októberében iskolánk is csatlakozott az Állatvédelmi Témahéthez.
Október 3-án a helyes kuytatartással ismerkedtek meg tanulóink egy érdekes bemutató alkamával.
1931-ben Firenzében tartották azt a környezetvédelmi konferenciát, melyen először merült fel az Állatok Világnapjának gondolata. Ez a nap tisztelgés az állatok védőszentje, Assisi Szent Ferenc előtt. Október 4-én, az Állatok Világnapján játékos vetélkedőn vehetettek részt tanulóink.
Október 6-án a Veszprémi Állatkertben jártak tanulóink, ahol egy vetélkedőn is részt vettek. Köszönjük a programok szervezését Jutka néninek és Gyöngyi néninek. A hét folyamán diákjaink sok új információt kaptak.

Módosítás dátuma: 2023. október 18. szerda, 19:04  

Alapítványunk

Köszönjük, ha adója 1%-át a
Kossuth Iskoláért Alapítvány
javára ajánlja fel!

Részletek...

Statisztika

Tagok : 7323
Tartalom : 2088
Webcímek : 41
Tartalom találatai : 6983025