Veszprémi Kossuth Lajos Általános Iskola

  • A betűméret növelése
  • Alapértelmezett betűméret
  • A betűméret csökkentése

Bolyai Matematika csapatverseny vármegyei forduló 2023

E-mail Nyomtatás PDF

2023. október 13-án rendezték meg a Bolyai Matematika Csapatverseny vármegyei fordulóját. Az idei tanév versenykiírása szerint az 1-3. helyezést elért csapatok jutottak be országos döntő írásbeli fordulójára. Iskolánk tanulói közül a következő csapatok jutottak be az országos döntőre:
3. évfolyamon az Észkombájn csapat, tagjai: Balotai András (3. a), Darida Csanád (3. a), Hideg Benedek (3. a), Király Zsófia Teodóra (3. a) és 6. évfolyamon a Villámnégyes csapat, tagjai: Fekete Attila (6. a), Ungváry Botond (6. a), Szűcs Botond (6. a), Szövetes Milán (6. a). Gratulálunk a diákoknak és a felkészítőknek a szép eredményekhez! Sok sikert kívánunk a döntőn!
A vármegyei forduló eredményei:

3. évfolyamon:
2. helyezett Észkombájn csapat, tagjai: Balotai András (3. a), Darida Csanád (3. a), Hideg Benedek (3. a), Király Zsófia Teodóra (3. a) DÖNTŐS!
13. helyezett Popcorn csapat, tagjai: Cseh Zsóka Eszter (3. a), Dankó Ádám (3. a), Széplaki Zorka Zea (3. a), Szilák Ákos Károly (3. a)
16. helyezett Eszesek csapat, tagjai: Szász Roland (3. a), Szür Karina (3. a), Szűts Benedek (3. a), Vizi Blanka Júlia (3. a)

4. évfolyamon:
6. helyezett Veszprémi négyes csapat, tagjai: Fekete Csaba (4. a), Módra Dorottya (4. a), Bárányos Zétény (4. a), Káli Virág (4. b)
17. helyezett Matek-kommandó csapat, tagjai: Varga Hanna (4. a), Ungváry Gréta (4. a), Karádi Luca (4. a), Breitenstein Dániel (4. a)

5. évfolyamon:
17. helyezett Matekzsenik csapat, tagjai: Balotai Márton (5. a), Neumann Emma (5. a), Szűcs Balázs (5. a), Tálos Eszter (5. a)
31. helyezett Matekosok csapat, tagjai: Bátor Csanád (5. b), Nagy Angéla (5. b), Rádoki Regina (5. b), Szeidman Nóra (5. b)

6. évfolyamon:
3. helyezett Villámnégyes csapat, tagjai: Fekete Attila (6. a), Ungváry Botond (6. a), Szűcs Botond (6. a), Szövetes Milán (6. a) DÖNTŐS!
10. helyezett Bolyai Baglyok csapat, tagjai: Czövek Szófia (6. a), Selmeczki Flóra (6. a), Szücs Romi (6. a), Benda Sára (6. a)
12. helyezett SZ-esek csapat. tagjai: Szűts Ábel (6. a), Szücs Benedek (6. a), Szür Kristóf (6. a), Szenthe Ádám (6. a)
16. helyezett Bolyai kaktusz csapat, tagjai: Erdélyi Luca (6. a), Vojnity Eszter (6. a), Falus Dorottya (6. a), Markovics Elizabett (6. a)
18. helyeztt 6. b csapat, tagjai: Stummer Sebestyén (6. b), Kanyok Kata (6. b), Simon-Varga Bori (6. b), Vörös Tamás (6. b)

7. évfolyamon:
12. helyezett Pontvadászok csapat, tagjai: Ecsédi Tamás (7. a), Engi Dániel (7. a), Oros Lőrinc (7. a), Simon Sebestyén (7. a)
26. helyezett Zsiványok csapat, tagjai: Baltz Nóra (7. b), Fujt Zenta (7. b), Keserű Zsombor (7. b), Széplaki Zina Zara (7. b)

Felkészítők: Horváthné Berta Éva (5. a, 6. a), Horváth Istvánné (4. b), Neheli Katalin (4. a), Szalai Szilvia (3. a), Gyévai Iván (5. b, 6. a, 6. b, 7. a, 7. b), Nagyné Czaun Marianna (5. a, 6. a, 7. a)

 

 

Alapítványunk

Köszönjük, ha adója 1%-át a
Kossuth Iskoláért Alapítvány
javára ajánlja fel!

Részletek...

Statisztika

Tagok : 7324
Tartalom : 2106
Webcímek : 41
Tartalom találatai : 7107533