Bolyai Matematika csapatverseny vármegyei forduló 2023

2023. október 13-án rendezték meg a Bolyai Matematika Csapatverseny vármegyei fordulóját. Az idei tanév versenykiírása szerint az 1-3. helyezést elért csapatok jutottak be országos döntő írásbeli fordulójára. Iskolánk tanulói közül a következő csapatok jutottak be az országos döntőre:
3. évfolyamon az Észkombájn csapat, tagjai: Balotai András (3. a), Darida Csanád (3. a), Hideg Benedek (3. a), Király Zsófia Teodóra (3. a) és 6. évfolyamon a Villámnégyes csapat, tagjai: Fekete Attila (6. a), Ungváry Botond (6. a), Szűcs Botond (6. a), Szövetes Milán (6. a). Gratulálunk a diákoknak és a felkészítőknek a szép eredményekhez! Sok sikert kívánunk a döntőn!
A vármegyei forduló eredményei:

3. évfolyamon:
2. helyezett Észkombájn csapat, tagjai: Balotai András (3. a), Darida Csanád (3. a), Hideg Benedek (3. a), Király Zsófia Teodóra (3. a) DÖNTŐS!
13. helyezett Popcorn csapat, tagjai: Cseh Zsóka Eszter (3. a), Dankó Ádám (3. a), Széplaki Zorka Zea (3. a), Szilák Ákos Károly (3. a)
16. helyezett Eszesek csapat, tagjai: Szász Roland (3. a), Szür Karina (3. a), Szűts Benedek (3. a), Vizi Blanka Júlia (3. a)

4. évfolyamon:
6. helyezett Veszprémi négyes csapat, tagjai: Fekete Csaba (4. a), Módra Dorottya (4. a), Bárányos Zétény (4. a), Káli Virág (4. b)
17. helyezett Matek-kommandó csapat, tagjai: Varga Hanna (4. a), Ungváry Gréta (4. a), Karádi Luca (4. a), Breitenstein Dániel (4. a)

5. évfolyamon:
17. helyezett Matekzsenik csapat, tagjai: Balotai Márton (5. a), Neumann Emma (5. a), Szűcs Balázs (5. a), Tálos Eszter (5. a)
31. helyezett Matekosok csapat, tagjai: Bátor Csanád (5. b), Nagy Angéla (5. b), Rádoki Regina (5. b), Szeidman Nóra (5. b)

6. évfolyamon:
3. helyezett Villámnégyes csapat, tagjai: Fekete Attila (6. a), Ungváry Botond (6. a), Szűcs Botond (6. a), Szövetes Milán (6. a) DÖNTŐS!
10. helyezett Bolyai Baglyok csapat, tagjai: Czövek Szófia (6. a), Selmeczki Flóra (6. a), Szücs Romi (6. a), Benda Sára (6. a)
12. helyezett SZ-esek csapat. tagjai: Szűts Ábel (6. a), Szücs Benedek (6. a), Szür Kristóf (6. a), Szenthe Ádám (6. a)
16. helyezett Bolyai kaktusz csapat, tagjai: Erdélyi Luca (6. a), Vojnity Eszter (6. a), Falus Dorottya (6. a), Markovics Elizabett (6. a)
18. helyeztt 6. b csapat, tagjai: Stummer Sebestyén (6. b), Kanyok Kata (6. b), Simon-Varga Bori (6. b), Vörös Tamás (6. b)