Veszprémi Kossuth Lajos Általános Iskola

  • A betűméret növelése
  • Alapértelmezett betűméret
  • A betűméret csökkentése

Márton nap 2023

E-mail Nyomtatás PDF

Szent Márton napjának megünneplése már hagyománnyá vált iskolánkban. 2023. november 10-én Szent Márton napját ünnepelték iskolánk diákjai. A tízórai szünetben a 7. b osztály tanulói zsíros kenyérrel kínálták a tanulókat, nevelőket.
Ezen a napon az alsó tagozatos tanulóink számára érdekes rejtvényekkel, fejtörőkkel, ludakkal kapcsolatos munkadarabok elkészítésével készültünk.
Az ünnepre hangolódás során a gyerekek megismerkedtek Szent Márton történetével, majd a számukra legérdekesebb eseményt eljátszották.
Az osztálytermeket “libás” népdalokat éneklő gyerekhangok töltötték meg. A közös alkotás élménye vidám hangulatot teremtett az osztályokban. Köszönjük Kati néninek a szervezét és a beszámolót. Az eseményt megörökítő fényképek itt láthatók.
Módosítás dátuma: 2023. november 11. szombat, 12:13  

Alapítványunk

Köszönjük, ha adója 1%-át a
Kossuth Iskoláért Alapítvány
javára ajánlja fel!

Részletek...

Statisztika

Tagok : 7324
Tartalom : 2106
Webcímek : 41
Tartalom találatai : 7107567