Veszprémi Kossuth Lajos Általános Iskola

  • A betűméret növelése
  • Alapértelmezett betűméret
  • A betűméret csökkentése

Karácsonyi műsor - 2023

E-mail Nyomtatás PDF

A karácsonyi ünnepre készülve iskolánk 4. a osztályos tanulói és az énekkarosok Andersen: A kis gyufaárus lány című meséjének átdolgozását adták elő 2023. december 20-án az iskola tornatermében. Az előadást Vajainé Baranyai Beatrix rendezte, a műsor színpadra állításában Mihályfiné Nochta Mária, Kovácsné Miskey Tünde és Gaálné Szax Éva segítette munkáját. A műsor színlapja itt tekinthető meg. Az előadáson készült képek itt tekinthetők  meg.
Köszönjük a szívhez szóló előadást!

Módosítás dátuma: 2023. december 20. szerda, 14:42  

Alapítványunk

Köszönjük, ha adója 1%-át a
Kossuth Iskoláért Alapítvány
javára ajánlja fel!

Részletek...

Statisztika

Tagok : 7323
Tartalom : 2088
Webcímek : 41
Tartalom találatai : 6982855