Veszprémi Kossuth Lajos Általános Iskola

  • A betűméret növelése
  • Alapértelmezett betűméret
  • A betűméret csökkentése

"Tied vagyok, tied hazám!"

E-mail Nyomtatás PDF

A Kossuth Szövetség pályázatot hirdetett 8-18 éves fiatalok számára  „Tied vagyok, tied hazám!” témában. A kiírt pályázat célja a hagyományok ápolása, a kossuthi emlékek keresése, szülőföldünk szépségének, nevezetességének megismerése, a reformkor nagyjainak jeles magyaroknak üzenete a mának, évfordulók.
Iskolánk 4. a osztályos tanulói közül 5 diák pályamunkáját díjazta a zsűri oklevéllel. Arany oklevelet kapott Karádi Luca, míg ezüst oklevélben részesült Breitenstein Dániel, Breitenstein Mátyás, Fekete Attila és Módra Dorottya.
A díjak átadására 2023. december 14-én került sor a Magyar Tudományos Akadémia könyvtárában.
A díjátadáson készült képek itt tekinthetők meg.
Gratulálunk a diákoknak és felkészítőjüknek, Vajainé Baranyai Beatrixnek!

Módosítás dátuma: 2023. december 19. kedd, 19:06  

Alapítványunk

Köszönjük, ha adója 1%-át a
Kossuth Iskoláért Alapítvány
javára ajánlja fel!

Részletek...

Statisztika

Tagok : 7323
Tartalom : 2088
Webcímek : 41
Tartalom találatai : 6982880