Veszprémi Kossuth Lajos Általános Iskola

  • A betűméret növelése
  • Alapértelmezett betűméret
  • A betűméret csökkentése

Alsó tagozatosok farsangja 2024

E-mail Nyomtatás PDF

Február 2-án farsangoltak az alsó tagozatos diákjaink. A tanórákat délután játék, móka, kacagás váltotta fel. A 2. b osztályosok farsangi műsorával vette kezdetét a maskarások bálja. Az ACRO DANCE csoport bemutatója is nagy sikert aratott. Mindezek után a jelmezesek felvonulásában gyönyörködhettünk. Közös tánc utána az osztálytermekben folytatódott a program, ahol sor került a tombolák kiosztására is.
Köszönet tanítóinknak és a gyerekek szüleinek a rendezvényhez nyújtott segítségért!
A farsangon készült képek itt tekinthetők meg.

Módosítás dátuma: 2024. február 12. hétfő, 18:08  

Alapítványunk

Köszönjük, ha adója 1%-át a
Kossuth Iskoláért Alapítvány
javára ajánlja fel!

Részletek...

Statisztika

Tagok : 7323
Tartalom : 2106
Webcímek : 41
Tartalom találatai : 7056709