Bolyai Természettudományos csapatverseny 2024

2024. január 12-én tartották a Bolyai Természettudományos csapatverseny területi fordulóját. Iskolánk tanulói Fejér, Győr-Moson-Sopron, Komárom-Esztergom és Vas megye csapataival kerültek egy régióba. Iskolánk két csapata is bekerült az díjazottak közé. Elért eredményük miatt mindkét csaptunk megírhatta az országos döntő írásbeli fordulóját 2024. február 9-én Székesfehárváron.
Az 5. évfolyamon versenyző Négy kisbolygó csapat (tagjai: Neumann Emma (5. a), Tálos Eszter (5. a), Fehér Dóra Júlia (5. a), Kölesdi Anna (5. a)) 15. helyezést ért el, míg a 6. évfolyamon versenyző Még izmosabb kecskék csapat (tagjai: Szűcs Botond (6. a), Éles Konrád (6. a), Fekete Attila (6. a), Imre Ádám (6. a)) a 11. helyen végzett az országos döntőben.
Az eredményhirdetésen került átadásra a tanári fődíj, melyet az idei évben Zsámár Gyöngyi kapott a Pannónia-észak körzetben.
GRATULÁLUNK!
A területi forduló eredményei:

5. évfolyamon:
2. helyezett Négy kisbolygó csapat, tagjai: Neumann Emma (5. a), Tálos Eszter (5. a), Fehér Dóra Júlia (5. a), Kölesdi Anna (5. a) DÖNTŐS!
7. helyezett Falka csapat, tagjai: Balotai Márton (5. a), Szűcs Balázs (5. a), Adamecz Zoltán (5. a), Sulyok Ágoston (5. a)

6. évfolyamon:
3. helyezett Még izmosabb kecskék csapat, tagjai: Szűcs Botond (6. a), Éles Konrád (6. a), Fekete Attila (6. a), Imre Ádám (6. a) DÖNTŐS!
9. helyezett Izomkecskék csapat, tagjai: Szűts Ábel (6. a), Szövetes Milán Ferenc (6. a), Ungváry Botond Márk (6. a), Varga Dénes (6. a)
38. helyezett Bolyai baglyok csapat, tagjai: Benda Sára (6. a), Czövek Szófia (6. a), Selmeczki Flóra (6. a), Szücs Romi (6. a)
67. helyezett Teknős bébik csapat, tagjai: Markovics Elizabet Anna (6. a), Falus Dorottya (6. a), Vojnity Eszter (6. a), Erdélyi Luca (6. a)

7. évfolyamon:

15. helyezett Pontvadászok csapat, tagjai: Oros Lőrinc (7. a), Ecsédi Tamás (7. a), Hunyady Zita (7. a), Engi Dániel (7. a)
17. helyezett Kossuthos Zöldikék csapat, tagjai:
Széplaki Zina Zara (7. b), Pálinkás Petra (7. a), Czvetkó Levente Olivér (7. b), Baltz Nóra Viktória (7. b)
45. helyezett Potato csapat, tagjai: Gasztonyi Gergő (7. a), Sperg Vince (7. a), Mezriczky Aurél Krisztián (7. a)

8. évfolyamon:
15. helyezett Cicamicák csapat, tagjai: Fehér Dorina (8. b), Tóth Rebeka (8. b), Polgár-Fogl Niobé (8. b), Bielik Réka (8. b)

Felkészítők: Mészöly János, Papp Flóra Szabina, Szijj Gábor, Zsámár Gyöngyi

Módosítás dátuma: 2024. február 19. hétfő, 07:38