Malmok a Séden 2024

A BABAKO szervezésében került sor a „Malmok a Séden” döntőjére 2024. április 17-én, amit 3 ismeretszerző túra előzött meg, melyen Magyar János építész vezetésével sok érdekességet hallottunk a malmok működéséről, építéséről tulajdonlásuk alakulásáról. A végső megmérettetés helyszíne a Fenyves Malom volt, ahol a házigazdák kemencében sült langallóval vártak bennünket, amit ez úton is köszönünk. Iskolánkat egy csapat képviselte (Markovics Emili Róza (4. a), Maróti Anna (4. a), Miskey Milos Máté (4. a),  Virág Annabella (4. a) és Koronczai Kornél (4. b)). Sok érdekes feladat elvégzése után a II. helyen végzett csapatunk. GRATULÁLUNK! Köszönjük János bácsinak, Ildikó néninek és Jutka néninek a szervezést! Az események készült képek itt tekinthetők meg.

Tartalom : 2071