Veszprémi Kossuth Lajos Általános Iskola

  • A betűméret növelése
  • Alapértelmezett betűméret
  • A betűméret csökkentése

Fenntarthatósági nap a Pannon Egyetemen

E-mail Nyomtatás PDF

A Fenntarthatósági Témahéten, iskolánk 8. osztályos tanulói közül néhányan részt vehettek a Pannon Egyetem Green UP START 2024 rendezvényén. A program során bepillantást nyerhettünk a Marketing Fókuszlabor és a Hulladékfeldolgozó labor munkájába. A Sötétlaborban a napelemekről, a „Süketszobában” a zaj károsító hatásairól tudtunk meg érdekességeket. A Roots and Shoots csoport egyik vezetője, Jane Goodall munkásságáról mesélt. Köszönjük Gyöngyi néninek, hogy részt vehettünk aprogramon. Az eseményen készült képek itt tekinthetők meg.

 

Alapítványunk

Köszönjük, ha adója 1%-át a
Kossuth Iskoláért Alapítvány
javára ajánlja fel!

Részletek...

Statisztika

Tagok : 7324
Tartalom : 2106
Webcímek : 41
Tartalom találatai : 7120186