Veszprémi Kossuth Lajos Általános Iskola

  • A betűméret növelése
  • Alapértelmezett betűméret
  • A betűméret csökkentése

Tánc világnapja 2024

E-mail Nyomtatás PDF

DancingWorld1

Tánccal töltötték meg április 29-én délután 2 órakor a Tánc világnapja alkalmából iskolánk udvarát az alsó tagozatos tanulóink. Először kisebb körökben osztályonként játszottak, táncoltak kicsik és nagyok. Ezután egy nagy körbe állva, Szilvi és Jutka néni segítségével az Ördög útja zenéjére egyszerű tánclépést tanultak, majd jártak a gyerekek. A zenét Tamaskó Gábor bácsi szolgáltatta. Köszönjük!!
Az eseményen készült képek itt tekinthetők meg.

 

Alapítványunk

Köszönjük, ha adója 1%-át a
Kossuth Iskoláért Alapítvány
javára ajánlja fel!

Részletek...

Statisztika

Tagok : 7323
Tartalom : 2106
Webcímek : 41
Tartalom találatai : 7056792