Veszprémi Kossuth Lajos Általános Iskola

  • A betűméret növelése
  • Alapértelmezett betűméret
  • A betűméret csökkentése

Szabó Szabolcs Természettudományos Vándorkupa 2024

E-mail Nyomtatás PDF

Sz2A - Szabó Szabolcs AlapítványAz elmúlt tanévben elért első helyezésünk jutalmaként lehetőséget kaptunk arra, hogy 2019 után másodszor is mi szervezhettük meg 2024. április 25-26. között az immár 5. alkalommal megrendezésre kerülő a Szabó Szabolcs Természettudományos Vándorkupa országos döntőjét. Iskolánkat a Libacsőrű emlősök csapat képviselte (Molnár Vanda (7. a), Simon Sebestyén (7. a), Fujt Levente (8. b), Tóth Rebeka (8. b)). A pénteki napon a megnyitó után a versenydolgozatok megírására került sor, majd látogatást tettünk a Pannon Egyetem Műszaki Informatika Karán, ahol az "MI és Mi" című előadást hallgathattuk meg. Még aznap este sor került a papírhengerek dobására, amit egy krémkeverés és teakészítés követett. Másnap a csapatoknak az előzetesen elkészített plakátot kellet bemutatni, majd egy kvíz következett, utána ügyességi feladatot kellett megoldani a diákoknak, a verseny egy "információ csöpögtetős" feladattal ért véget. Diákjaink nagyon ügyesen helytálltak és a harmadik legtöbb pontot elérve a 4. helyen végeztek. Gratulálunk! Köszönjük minden támogatónak és segítőnek, aki a verseny sikeres lebonyolításában részt vett, a munkáját. Az eseményen készített képek itt tekinthetők meg. Az eseményről tudósított a vehir és veol internetes hírportál és a Veszprém Televízió is.

Módosítás dátuma: 2024. május 08. szerda, 06:17  

Alapítványunk

Köszönjük, ha adója 1%-át a
Kossuth Iskoláért Alapítvány
javára ajánlja fel!

Részletek...

Statisztika

Tagok : 7324
Tartalom : 2106
Webcímek : 41
Tartalom találatai : 7120211