Veszprémi Kossuth Lajos Általános Iskola

  • A betűméret növelése
  • Alapértelmezett betűméret
  • A betűméret csökkentése

Fenntarthatóság MindenKOR 2024

E-mail Nyomtatás PDF

Nachhaltigkeit Energie Globus - Kostenloses Foto auf Pixabay - PixabayIskolánk alsó tagozatos tanulói május 24-én (pénteken) a „VKSZ” Veszprémi Közüzemi Szolgáltató Zrt. és a Pannon Egyetem közös kezdeményezésében meghirdetett Fenntarthatóság MindenKOR elnevezésű rendezvényen vehettek részt. Diákjaink nevelőik kíséretével menetlevél és térkép segítségével járhatták körül a fenntarthatóság témakörét. Az idei évben komposztálás került a középpontba. A kitelepülő partnerszervezetek standjainál ezen kívül számos más izgalmas, gyermekközpontú foglalkozáson való részvételre is lehetőség nyílt. Köszönjük az élményt, a pedagógusoknak a kíséretet! Az eseményen készült képek itt tekinthetők meg.