Veszprémi Kossuth Lajos Általános Iskola

  • A betűméret növelése
  • Alapértelmezett betűméret
  • A betűméret csökkentése

Ecsédi Tamás újabb sikerei

E-mail Nyomtatás PDF

Országos Grafikus Programozási Verseny – Hatvani Szent István Sportiskolai  Általános IskolaA Neumann János Számítógép-tudományi Társaság (NJSZT) az Eötvös Loránd Tudományegyetem Informatikai Kara közreműködésével Országos Grafikus Programozási Versenyt hirdetett, melyen Ecsédi Tamás 7. a osztályos tanulónk a III. korcsoportban (7-8. osztály) az előkelő 2. helyen végzett.
Tamás a Nemes Tihamér Országos Alkalmazói Versenyen is megmérette magát, ahol az I. korcsoportban a 7-8. osztályosok között 1. helyen végzett.
Gratulálunk! Tamás oklevelei itt tekinthetők meg: 2. hely, 1. hely.

Módosítás dátuma: 2024. június 10. hétfő, 11:52